Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a pillanatban milyen...

Ebben a pillanatban milyen kedved van az élethez? Mit érzel most és mit érzel álltalában? Egéségyügyileg hogy állsz? Mihez volna most leginkább kedves? Mi motivál? Min szoktál gondolkodni?

Figyelt kérdés
Milyen nemű és korú vagy?

2022. ápr. 2. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1, Várakozással teli, hogy jobb lesz kicsit a jövőben, de ezért nekem is tennem kell. 2, Most fáj mindenem, kicsit lehangolt vagyok. 3, A hátam, a karom jelenleg fáj oltás miatt, és megerőltetés miatt. 4, Ahhoz volna kedvem, hogy hétfőn kimondjam, hogy nem csinálom a munkahelyemen a dolgokat tovább, és felmondok, keresek másik állást. 5, Érdekes, hogy mégis csak a feladataim motivál jelenleg is. 6, Miért nem tudok munkahelyet váltani? Miért kell ezen a munkahelyen szívnom folyamatosan? (F40)
2022. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Milyen kedvem van az élethez?

Nagyon jó, alig várom az őszt, új életem kezdődik😍

Mit érzek most és általában?

Most másnapos és fáradt vagyok, általában pedig elmerülök a feszített napi feladataimban.

Egészségem?

Volt egy kis hormonbajom, de gyógyszerrel és sporttal karbantartom.

Mihez volna kedvem?

Aludni még 4 órát és tanulni, otthon, egyedül, csendben.

Mi motivál és min szoktam gondolkozni?

Mindkettőre a válasz hogy a céljaim. A mostani életem inkább átmenet, ősztől megyek egyetemre, és addig is nyelvet tanulok, pénzt gyűjtök, pszichológushoz és sportolni járok, hogy a lehető legfullosabban kezdjek neki testileg és lelkileg is, és a nyelvvizsgával se legyen bajom.

2022. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
jelenleg kovidos vagyok es eleg szarul erzem magam
2022. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát most nagyon rossz kedvem van, mert tanulnom kell. Én vagyok itt az oldalon, aki amióta dolgozik, tanul is. Már elmondhatatlanul elegem van, a legeslegjobban a hosszú távú szabadidőre vágyom, arra, hogy munkán kívül tényleg szabad legyek. Ráadásul nem vagyok az unatkozós fajta, bezársz egy szobába tollal és papírokkal, már el fogom foglalni magam.

Most amúgy zárthelyire tanulok és ugyanabból a tárgyból beadandó is van.


Amúgy kezdem elérni a célomat a tanulással, így egy belső nyugodtabbság szokott lenni rajtam.


Egészségügyileg nem sok jót tudok mondani.

Nemsokára gyomortükrözés, félek a vizsgálattól is, attól is, hogy a PCR pozi lesz és még pár hetet várni kell, de a vizsgálaton durvább dolog is kiderülhet

Félek, mi derül ki, ha elkezdem vizsgáltatni a fülzúgást is (ami évek óta van, full ki tudom zárni és nem egészen 1 éve tudom, hogy BAJ... de így már ki kellene vizsgáltatni).

Mérges vagyok arra, hogy magánban sem vesznek komolyan néhány dolgot, pl hurutos köhögés, krákogás és rekedtség.

A szívemet is ki kellene vizsgáltatni jobban, mert nem negatívok a leletek és tüneteim/jeleim is vannak, hogy van valami... Sportolok, de már ott tartok, hogy nem tudom, szabad-e.

Koleszterinnel is bajaim vannak, most épp komolyabb diétát tartok, valamelyest csökkenti, de így is 5.2 felett van jócskán.



Egyik nap egy pár órás kimozduláshoz volna kedvem, másik nap otthon hobbizáshoz, pihengetéshez. Most ezek elmaradnak. :'(


Most nincs jó kedvem főleg a tanulás illetve egy pasiügy miatt. De ha 2 nappal előbb kérdezed (amikor nem kellett tanulnom), már pozitívabban írtam volna.



29N

2022. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1 Kedvem az élethez: előttem van sok lehetőség arra, hogy hogy töltsem el a szombatot :) Végre!

2 Általában ki vagyok égve, el vagyok keseredve a világtól, meg az életben maradástól. Most azt érzem, hogy kipihent vagyok, meg nyugodt.

3 Fáradtsággal vannak panaszaim, meg a mozgással. De elvileg egészséges vagyok.

4 Most leginkabb ahhoz van kedvem, hogy megnézzek pár cideót, ami érdekel, és már napok óta tervezem.

5 Semmi. XD A hétvége.

6 Most azon, hogy mennyire gáz, hogy sosincs időm arra amit szeretnék, mert most itt vagyok, és lenne rá időm, de mostanra meg már a felét minimum elfelejtettem.

2022. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
25n
2022. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó kedvem van az élethez. Olyan kis, ja... éljünk, csináljuk, valami majd lesz, addig is minden móka és jóság.


Azt érzem most, hogy jó így emberként is, nem kell most nagyon törekedjek, hogy felemelkedett legyek, amúgy is energetikailag pihennem kell 2 napig, hogy újra intenzíven gyakoroljak.

Hiányzik a kielégítő szerelem. Olyan társra vágyom, akivel megélhetjük isteni/létezői mivoltunkat, emberfeletti érzelmeinket nagyjából egy szinten.


Általában hatalmas jót érzek. Hogy egységben vagyok az életemmel és a létemmel. Motivációt, hogy teremtsek, fejlődjek és fejlesszek, istent szolgáljam.


Jól állok egészségügyileg.


Dmtzni volna most leginkább kedvem.


Isten motivál.


Nem tudnám emberi szavakba önteni, hogy miken szoktam "gondolkodni".


25F

2022. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a pillanatban milyen kedved van az élethez?

Most per pillanat, egész jó kedvvel vagyok. Van bennem egy kis izgalommal teli várakozás, és van egy olyan érzésem, hogy most már jobbra fordulnak a dolgok hamarosan.


Mit érzel most és mit érzel álltalában?

Nyugodtságot és kipihentséget érzek ebben a pillanatban, azonban az utóbbi nagyon nem volt jellemző rám az elmúlt időszakban. Február óta talán a levertség, fáradtság a leggyakoribb, és megkockáztatom, lehet kiégés is van a háttérben. Ha nem az egyetemmel foglalkozok, akkor csak vegetálok és nem igazán találok örömet a mindennapokban. Vagyis, ideig-óráig igen, de utána hamar rám tör egy, helyenként erősebb, ürességérzés.


Egészségügyileg hogy állsz?

Nem túl fényesen. Az utóbbi lassan 2 hónapban depresszió jeleit véltem magamon felfedezni, ismételten. Pedig keményen és kitartóan küzdöttem azért, hogy kijussak belőle, és azt is hittem, hogy sikerrel jártam..

Valamint, múlt héten produkáltam egy pozitív Covid tesztet (ami nem kicsit bolygatta meg az állóvizet), de azóta, a köhögéstől eltekintve, az összes tünetem elmúlt szerencsére.


Mihez volna most leginkább kedved?

Elvonulni egy kicsit (nem feltétlenül egyedül) és kötelességek, elvárások nélkül létezni egy pár hétig.


Mi motivál?

Pár kisebb-nagyobb célom, és a tartós (!) boldogság reménye.


Min szoktál gondolkodni?

Jövőn, önfejlesztésen, a jelenben lévő gondjaimon, szociális életem és párkapcsolatom teljes hiányán.


21/L

2022. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én hétfő óta szédülök. Nem állandóan és nem is nagyon bánom, nem rossz. Két éve is ez volt, de akkor erősebb szédülésrohamok voltak és ijesztő is volt, gyorsan elmentem privátban koponya MRI-re. Most nem félek. BPPV-szédülés lesz ez. A többi OK.
2022. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebben a pillanatban milyen kedved van az élethez?

Ebben a pillanatban jó kedvem van, bár épp dolgozom, szóval csak mértékkel.

Mit érzel most és mit érzel álltalában?

Jelenleg fenyő illatot érzek, és általában is érzem, mivel asztalos vagyok és elég sokat dolgozunk fenyővel.

Egéségyügyileg hogy állsz?

Többnyire jól, bár van egy ritmuszavarom.

Mihez volna most leginkább kedves?

Dugni leginkább.

Mi motivál?

Motor, kaja, punci

Min szoktál gondolkodni?

Motorokon, asztalos dolgokon, orál szexen, nameg análon.

2022. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!