Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátságos embernek mondanád...

Barátságos embernek mondanád Magad?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2022. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Alapjában véve az lennék, de azt veszem észre magamon, hogy minél több emberrel találkozom, annál inkább zavarnak az emberek apró hülyeségei. Vagy csak nem jó helyen vagyok, nem jó emberekkel vagyok körulvéve. Az emberi butaság és az igazságtalanság, ami a legjobban zavar, vagy ha átnéznek a másikon vagy hülyének néznek. Ezek formálnak és ezek alapján mondhatom, hogy nem mindig vagyok barátságos.
2022. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen annak
2022. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, akivel igen, van, akivel nem.
2022. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
inkább nem.
2022. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton igen, de sokszor az ellenkezője jön át, mivel szorongok.
2022. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Felszinesen igen, annak tunhetek, el tudok tarsalogni baratsagosan idegen emberekkel, mert megkívánja a munkam, es azt mondhatni meg szeretem is - mert amugy teljesen befordulnek. De egyebkent ugy erzem, amikor vegre otthon vagyok egyedul, hogy a hatam kozepere se kivanok senkit es utalom az embereket alapjaraton.

2022. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ebből sok gondom volt.


Mindig igyekeztem barátságos lenni, akivel lehet bohóckodni is, de voltak pillanatok, amikor szerettem volna 10 percet egyedül lenni.


Ebből kiindulva a szuper extrovertált ismerőseim azt látták, hogy vannak pillanatok, amikor nem vagyok vevő a társaságukra, ezt sértésnek vették.


Így sok ismerősöm törölt Facebookról, megjegyzem, olyanokat megtartottak ismerősnek, akikkel alig beszéltek.


Illetve barátságosnak próbálok lenni, de gyakran magányos vagyok munkában, sokszor előfordult, hogy pár ember haverkodott velem, együtt jártunk ide-oda (ebéd, cigi), aztán leépítettek, mert egymás között jobvan voltak.

2022. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Azaz, ha eljut valaki odáig, hogy valamelyest megnyílok neki akkor barátságosnak tűnhetek, de addig meg mogorva zárkózottnak.

2022. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!