Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A celebekre hogy talál rá...

A celebekre hogy talál rá mindig olyan hamar a szerelem?

Figyelt kérdés
Válások, szakítások után 2-3 hónappal már megint szerelmesek.

2022. ápr. 7. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Könnyű élet az, ha van pénzed dögivel és még dolgoznod sem kell.
2022. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát, sok interakció éri őket. 2-3 hónap amúgy azért nem olyan őrült rövid, én ennél kevesebb alatt szoktam továbblépni.
2022. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Nálam is megvan 2-3 hónap alatt.

A lényeg, hogy nem mindig azt a nagy szerelmet kell keresni. Ha összepasszoltok és tetszetek egymásnak már bőven elég.

2022. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert ha nem történik vele semmi akkor nem írnak róla, nem szerepel a bulvárlapokban meg a tóksókban meg ilyenekben és akkor nem lesz celeb.
2022. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Miért, mit kellene csinálni? Egész életében egy gyökér után p...ogni? Mi olyan rövid a 2-3 hónapon? A leghosszabb idő, amíg egy szakítást kihevertem, 1 hónap volt. Mentségemre szóljon, hogy akkor nagyon fiatal voltam, azért tartott olyan sokáig.
2022. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Az előzőek is írtak jókat, de még annyit hozzátennék hogy az ismertség is segít. Ha valakit pl százezrek ismernek, akkor jóval nagyobb az esélye hogy ekkora tömegből összepasszoljon valakivel, mint akit csak százak ismernek.
2022. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem is igaz. Van pár szerencsétlen, aki évek óta egyedül van és sehol egy kan.
2022. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Meg ezeknek egy része nem valódi szerelem, csak laza, reklámcélú kapcsolat, ami mind a két félnek hasznos, mert így a köztudatban tarthatják magukat.
2022. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
könnyebben felfigyelnek rájuk pl ha utcán sétálnak, mert híresek
2022. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem inkább az a fura, hogy az előző kapcsolatukra/házasságukra is azt mondták óriási szerelem, álompár stb. Hirtelen jön a szakítás, majd jön ismét egy nagy szerelem. Eltelik egy év, szakítás.. Szerintem nem kéne mindent kitenniük meg bejelenteni ami magánügy és nem nevetnének rajtuk utána.

#7: Ez is igaz. Zimány Linda nyilatkozza évek óta, hogy gyereket szeretne de nem jön össze neki egy kapcsolat.

2022. ápr. 7. 12:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!