Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknél miért ilyen fontos a...

A nőknél miért ilyen fontos a külvilág felé mutatott státusz?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig ilyenekkel nyaggat, hogy menjünk el ide menjünk el oda, és aztán tegyük ki mindenhova, meg csináljunk képeket. Meg hogy más is itt nyaral, ott wellneszezik, és mi is menjünk el valahová. Meg mindig tegyünk ki képet, mindenről...


Nekem ez nagyon fárasztó, és totál nem ilyen vagyok, nem szeretem a kapcsolatom más arcába tolni kéretlenül...



2022. ápr. 15. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a nemen múlik, hanem egyénen inkább. Nekem apám ilyen volt pl.
2022. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért megfelelési kényszere van, és kényszeresen mutogatni akarja hogy merre járt, mennyi pénzt költött.

Ez kicsit kóros...

2022. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Például az instagram nagyban hozzájárul, hogy ilyenné válik a társadalom. Ilyen szempontból még károsabb platform mint a tiktok.
2022. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat közösségi médiázik és ezért csinálja ezt a butaságot.Ott sokan mindent kitesznek és tudat alatt aki ezt látja követni akarja az ő példáját de persze nem mindenkire hat az hogy ki mit rakott ki.

Én már unalmasnak tartom a sok postolást és nem is vagyok jelen egy ilyen oldalon sem mert már nem érdekel ez az egész.

2022. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, nem a nemen múlik....bár az arányokat nézve a mérleg nyelve minimum 90-10 (ha nem több...) felé billen a nők felé!
2022. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vágyik az életre, mi a fszt kell ezen magyarázni?
2022. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Csak simán hülye a lány.

Vagy kinövi, vagy felvilágosítsa valaki.

2022. ápr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyenge jellem.
2022. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!