Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a korosztályotok 90%-ától sokkal selejtebbek vagytok és ez teljesen megalapozott?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Soha, én az ellenkezőjét érzem.
2022. ápr. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Isti22 ***** válasza:
88%
Persze, állandóan és nem csak a saját korosztályomra vonatkozóan.
2022. ápr. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan. Mindent elvesztettem, vagy tönkretettem, amim volt. Sok lehetőség lett volna az életemben, de már soha nem leszek az, aki lehettem volna, ha jó döntésekez hozok.
2022. ápr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van mikor igen, aztán mikor jobban beleásom magamat, mindig kiderül, hogy mások is legalább akkora selejtek, mint én, csak ügyesen leplezik.
2022. ápr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyet általában azok az emberek éreznek, akik lépten-nyomon mások elvárásainak szeretnének megfelelni. Nincs abban semmi különös, hogy az egyik embernek más részletek fontosak az életében, mint a másiknak - vagy akár a többségnek.

Egészségesnek azt vélem, ha az ember tisztában van azzal, hogy melyek azok a "kicsi dolgai", amelyek már "nem férnek bele az önmegvalósításban" - és ezeken a területeken nem baj, ha alkalmazkodik egy kicsit a többséghez, - de nem feltétlenül kell mindig, mindenben, mindenkinek megfelelni. Igenis van az a körülmény, amelyben elvárható, hogy mások legyenek toleránsak - és akinek ez nem tetszik, annak jogában áll, hogy kilépjen egy adott kapcsolati körből. Amennyiben nem megvalósítható a "kilépés", akkor pedig csak közös akarat kérdése, hogy a szükségesen együtt töltött idő békességben teljen el. Az már megint egy külön fejezet, hogy az átlagos magyar mentalitással hogyan egyeztethető össze a békés egymás mellett élés.

2022. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ha jobban megfigyelem a korosztályomat rájövök, hogy amúgy elég sok a selejt, sőt nagyjából mindenki az csak másképp, mint én.
2022. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!