Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy alexitímiás ember,...

Milyen egy alexitímiás ember, mit érdemes tudni, mire kell vigyázni, ha jó kapcsolatot szeretne vele az ember?

Figyelt kérdés

Kapcsolat alatt akár baráti, akár komolyabb.

Van egy érdekes sztorim, nem szeretnék róla beszélni. A lényeg, hogy az illető valamiért nagyon haragszik rám és nem tudom vele megbeszélni a dolgot, pedig pár éve tök jól elvoltunk minden apró hülyeséggel. Mára már szinte mindenhonnan letiltott, egyelőre inkább hagyom a dolgot, nem zaklatom.


Eszembe jutott, hogy máskor említette, hogy alexitímiás, de nem nagyon vettem komolyan, és most sem tudom, hogy van-e valós alapja, vagy csak ő gondolja így.


Szeretnék egy kis segítő választ kapni, hogy kiderítsem tényleg az-e, és mit tehetnék, hogy legalább a barátságunkat helyrehozzam. (Csak online írogattunk, a távolság miatt meg kissé nehézkes lenne a találkozás, én meg mutista vagyok, gyógyuló félben.)


Gondoltam rá, hogy vagy én vagy ő változott, de más barátommal teljesen jóban van, akinek hasonló az érdeklődési köre és a stílusa.


(Én 20/F, ő 16/L)



2022. ápr. 21. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Ha letiltott mindenhonnan,akkor az azt jelenti, hogy nem akar veled kapcsolatot tartani. Ez azért egy elég egyértelmű helyzet, és ne csak egyelőre hagyd a dolgot, hanem felejtsd el, később se zaklasd ezt a lányt.
2022. ápr. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
12%

Szerintem meg szimplàn egy hisztis tinipitsa.


Hogy derítheted ki: elviszed diagnosztizàlni, vagy te magad vàlsz a pszichiàterévé.


Mind időpazarlàs.

2022. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!