Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a motivációja az életre...

Mi a motivációja az életre annak aki buszvezető vagy takarító vagy kukás?

Figyelt kérdés
Az ilyenek miért nem tanultak és képezték magukat hogy valami hasznos és jól fizetett szakmájuk legyen
2022. ápr. 22. 19:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Buszvezeto: élvezi a vezetést és még pénzt is kap érte. Takarító lehet ugyanez. Kukas: hát tudod, én no vagyok, nem is fiatal de úgy bámulom a kukasokat mint egy 3 éves kisfiú, pláne ha épp a földalatti konténert uritik
2022. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Miért neked mi? Te sem vagy különböző semmiben, ugyan úgy fogsz meghalni de mindegy :d
2022. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
99%

1) nem mindenki alkalmas a tanulásra (öröklött észbeli tulajdonságok)

2) ezeket a munkákat is el kell végezni valakinek.

2022. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

Valakinek takarítónak, buszsofőrnek, kukásnak is kell lenni.

Minden munka fontos. A munka az munka.

Nem szabad lenézni őket ezért:)

2022. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek!Senki nem különbözik a másiktól,mindegyik munka! Én is takarító vagyok,szeretem amit csinálok,és ha több ember van azt nem szeretem mert rosszindulatuak az emberek..
2022. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek a munka CSAK pénzszerzés, ami érdekes számára, azt a szabadidejében teszi.
2022. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerösöm, akinek két mérnöki diplomája van, ennek megfelelöen keresett is, viszont a stressz miatt otthagyta. Elment takarítónak, ezzel keres annyit, hogy meg tudjon belöle élni és böven marad ideje meg energiája a hobbijaira.
2022. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ugyanaz a motivációja mint bárki másnak.


Mondjuk a buszsofőrök nem keresnek borzalmasan szarul, a takarítóknak ha van kapcsolati köre akkor szintén meg tudnak élni, nyilván nem gazdagodnak meg.

2022. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy ha belegonolunk, ők legalább nem (sokat) tanultak érte. Ebben az országban ha van 1-2 szakmai diplomád, akkor is kereshetsz annyit amennyiből éhenhalsz. Cserébe elmegy 4-5-6 év az életedből tanulásra.
2022. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
99%
Maradjunk annyiban tanultam érettségiztem van 2 szakmám egyiket nem szeretem a másikba pillanatnyilag nem tudnék elhelyezkedni.Vezetni szeretek ezért lettem buszsofőr ja és jól keresek hasznosnak érzem a munkám.
2022. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!