Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkedvesebb megjegy...

Mi volt a legkedvesebb megjegyzés vagy gesztus amit egy idegentől kaptál?

Figyelt kérdés

Nekem például az volt nagyon emlékezetes amikor egy édesanyámmal egy ruhaboltban voltunk, próbáltam épp egy ruhát. Amikor elhúztam a függönyt hogy megmutassam anyukámnak hogy hogy áll egy idősebb hölgy is látta, és megjegyezte hogy mennyire szép, és hogy mennyire jól áll:)

Neki nyilván ez egy apróság volt, de önbizalomhiányosként nekem akkor nagyon feldobta a napomat:)

Valakivel történt már ilyen vagy ehhez hasonló, ami emlékezetes volt? :D



2022. ápr. 27. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nekem szabályozatlanok a fogaim és egy fogorvos mondta, hogy szép a mosolyom és ne szabályoztassam, mert átalakítaná az arcom. És nagyon jó érzés volt. Mert tök szégyelltem ezt, hogy nem egészen szabályosak.
2022. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló velem is történt, mint veled kérdező, kettő is. A sors fintora, hogy mindkét eset egy-egy cipőbolthoz köthető. Az egyik, amikor felpróbáltam egy cipőt és az eladón kívül a másik is odajött külön és azt mondta, hogy nagyon jól áll a cipő.

A másik eset pedig, amikor a cipőboltos azt mondta, hogy nagyon szép vagyok. Ezen azért kicsit meglepődtem, mert nem tartom magam egy világszépének, de meg kell hagyni, nagyon jól esett.

Illetve, külföldön mosolyogtak rám nagyon sokat az emberek főleg tömegközlekedésen, de szerintem ott ez a kultúrájuk része is, hogy nyitottak és kedvesek.

2022. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy órával azután, hogy megkaptam a diagnózist, hogy mellrákom van, egy sebész szobájában ültem, hogy megbeszéljem vele a műtétet. Látta rajtam, hogy mennyire le vagyok taglozva, a karomat tette a kezét és azt mondta, hogy higgyem el túl leszek rajta. Ez nekem akkor nagyon jól esett és sokszor eszembe jut, hogy igaza lett, úgy tűnik, tényleg túl vagyok rajta.
2022. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 💗
2022. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!