Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 28 éves koromig nem volt...

Ha 28 éves koromig nem volt kapcsolatom, akkor most már mindegy mikor lesz?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag egész életemben semmit sem csináltam.


Például csak 8 általánost végeztem, jogsim sincs, bár dolgozom 18 éves korom óta, de mivel külön élek, így nem tudok nagyon spórolni, csak minimálisan.


Jelenleg estin csinálom az érettségit, de munka mellett elveszi az időmet, talán 2 óra szabadidő marad hétköznaponként. Semmi időm sincs az ismerkedésre, meg másra sem. Ráadásul még 2 év mire befejezem.


Tehát arra gondoltam, csak akkor fogok ismerkedni legközelebb ha leérettségiztem, illetve a jogsit is leraktam. Mert egyszerűen ha megkérdezi tőlem az illető, hogy milyen sulit végeztem, egyszerűen elsüllyedek szégyenemben hogy ezt elmondjam neki. Persze érettségi után még tanulnék tovább valamit...


2022. máj. 1. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem fér bele az idődbe, akkor úgyis mindegy, nem?
2022. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Igen, most már mindegy. Engedd el ezt a témát egy időre
2022. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha eddig se érdekelt, akkor most miért érdekel?
2022. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van érettségim, szakmám, jogsim, mégsem volt még soha nőm. Nem ezeken múlik sajnos. Jól kell kinézni és jó beszélőke kell, vagy legalább az egyik legyen meg ezek közül, és akkor lesz nőd. Ha ronda vagy és kommunikálni sem tudsz, akkor lehet 8 diplomád is, örökre egyedül maradsz.


28/F/Incel

2022. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogosítványt ne bánd hogy nincs. Úgyse tudnál autót tartani ezek szerint. Gatyád rámenne de maga a jogosítvány is egy vagyon. Elkezdtem de már bánom. Mindenesetre nem ezért nincs csajod, hanem mert nem ismerkedsz.
2022. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!