Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fontos valakinek kiírni...

Miért fontos valakinek kiírni a kora mellé, hogy incel?

Figyelt kérdés
Ez miért fontos tényező? Pl.37F/Incel így szoktam látni néhány olyan kérdésnél ahol nem kapcsolódik igazán, hogy a válaszadó incel...szerintem ez nem olyan dolog amit így mindenkinek tudtára kell adni. Főleg felnőtt párkapcsolatok kérdéseknél látom de néha bárhol. Több válaszolónál nem csak ennél mindig. Mindig így írja alá..és ahogy látom minden ilyen válasza le van pontozva és pirosan virít a százaléka. Másnak is feltűnt?

2022. máj. 3. 04:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Mert ő egy troll vagy megkeseredett ember. Gyakorlatilag csak egyedül a 37/F csinálja ezt.
2022. máj. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan személyesen is így szokott bemutatkozni...ja nem, mert élőben meg sem mer nyikkanni. Itt meg lubickol hogy elbújhat a névtelenségbe és azt írhat amit csak akar.
2022. máj. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

1-esnek:

Nem, nem csak ő :D Én is igazán meglepődtem, de létezik egy 36F incel is! Nagy valószínűséggel a kérdező is találkozhatott ezzel a kérdéssel, amit alul linkeltem. Többen is a szemére vetették, hogy mi értelme minden válasz alá odaírni, hogy 36F incel. Ugye kérdező, te is láttad az alábbi kérdést, ez adta az ihletet?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. máj. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3.Nem láttam, én csak a 37F-el találkoztam :D
2022. máj. 3. 06:16
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Akkor most már látod ;)
2022. máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Én azért írom ki, hátha megsajnál valaki, és részem lesz egy kis szánalom szexben.


28/F/Incel

2022. máj. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

#6:

Max. az álmaidban, kisfiú.

2022. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Sokat megtudsz róla ezáltal például egy incel jellemzően nem egy pénzes chad srác, akinek megvan mindene, hanem egy olyan, aki elég szerencsétlen volt pl. a génlottón.


én mondjuk megértem a helyzetét én MGTOW vagyok és 34/F. Gyengébbek kedvéért a MGTOW olyan férfi, aki nem is szeretne kapcsolatot, mert úgy érzi, hogy sok hűhó semmiért. Az incelek meg akarnak, csak nem tudnak összehozni.

2022. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Státusz szimbólum, incelnek lenni most éppen sikk. Majd kimegy a divatból.
2022. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

9


Ha ennyire divat, miért nem tetováltatják a homlokukra? 🤔

2022. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!