Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell csesztetni valakit...

Miért kell csesztetni valakit mert pl van egy srác és neki egy barátnője de szerintetek a lány csúnya?

Figyelt kérdés
Na szóval ez nem történt meg velem csak láttam hogy csesztették a srácot hogy csúnya a barátnője....De nem nektek kell hogy tetszen hanem neki
2022. máj. 3. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
És mi mit tegyünk? Verjük meg a csesztetőket?
2022. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és…
2022. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék. A hülyékkel meg nem tudunk mit kezdeni
2022. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatlanok, neveletlenek. A fiúnak tetszik, másnak meg semmi köze hozzá. Nem minden a szépség!
2022. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 es válaszoló...


Hát figyelj ha a barátnőd és meg akarod neki mutatni hogy ki a főnök akkor igen...Szerintem te neked se jó hogy őt csesztetik és neki se és te vagy a férfi szóval meg kéne védened szerintem

2022. máj. 3. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De mi miben tudunk a segítségedre lenni?
2022. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6#


Ez nem srgítség kérés ez csak egy szimpla kérdés hogy miért kell valakot sesztetni mert másnak nem tetszik valaki barátnője

2022. máj. 4. 06:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Átszakadt a lemez? Kötve hiszem, hogy erre valóban másoktól vársz feleletet. Ez álkérdés. Ilyent magam is fel szoktam tenni, de senkitől sem várok választ. Valójában a nemtetszésemet fejezem ki így.

Újra kérdezem: tőlünk mit vársz? Fordulj egy olyan szakemberhez, aki az emberek viselkedésének kutatója, talán ő megfejti a titkot. De nem vagyok biztos benne.

2022. máj. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!