Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 28 éves felnőtt férfi vagyok...

28 éves felnőtt férfi vagyok aki függ az apjától és szerintem nagyon kihasznál véleményt szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
Szóval a munkahelyen most jelenleg alig keresek a kocsit meg jogosítványomat ő finanszírózta évekkel ezelött és mostanába rá kapott hogy a fél tesvereimet vigyem mindenhová állandóan cserébe ő lök egy minimális pénzt néha amiből tankolok is, van olyan hogy itthol van neki is van kocsija és inkább beiszik nappal hogy ne neki kelljen a féltesvéreiket vinni meg az anyját és ha nem érek rá vagy más dolgom van én vagyok akkor a szemét ma megirtam neki hogy hagyjuk egymást békén mert nem birom ezt tovább arra nem válaszolt vélemény?

2022. máj. 4. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Rá kell hagyni. Amúgy írni megtanulhatnàl....
2022. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Fizesd vissza a kocsi meg a jogsi árát, és akkor lelkiismeret furdalás nélkül mondhatod, hogy bocs, de most nincs kedvem fuvarozni.
2022. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Azért iszik, mert alkoholista, nem azért mert nem akarja a családtagokat fuvarozni. 28 évesen épp ideje megtanulni nemet mondani, azt meg helyiértéken kezelni, hogy a részeg apád leszemetez.
2022. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!