Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Családot, gyereket van aki...

Családot, gyereket van aki nem akar mert nem érdekli ez a "téma"?

Figyelt kérdés
Szóval ezer más érdekes dologgal elfoglalja magát, boldog és kerek az élete?

2022. máj. 5. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?
2022. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen is. Millió oka van, hogy kinek miért nincs. Nem mindenkinek a mindene a családalapítás, van, aki egyszerűen nem ilyen alkat.
2022. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, igen.
2022. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. ilyen vagyok.
2022. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van családom, én és a férjem alkotjuk. A családnak nem feltétele a gyerek. Gyereket sosem akartam. Egész, kerek és boldog csak gyerek nélkül lehet az élet. A gyerek mindent csak tönkretesz, én nem kérek belőle, köszi.
2022. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van 6 db unokaöcsém és unokahúgom, ők bőven kielégítik a gyerekneveléssel kapcsolatos igényeim. A saját életstílusomba viszont nem illik a saját gyerek, mert rengeteg lemondással, kompromisszummal, idővel, pénzzel és aggódással jár.
2022. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

En otven eve nem akarok. De nem arrol van szo, hogy ezer dolog. A csalad nem hobby hijan kell. En irtozom ettol, es a valasztott csaladban hiszek, baratok, ismerosok halozataban. Anyai osztoneim kizarolag nem gyerekek irant vannak.

Nem az ezer dolog a lenyeg. Egyreszt ki akarok halni, masreszt szabad akarok lenni. Szabad.

2022. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én pl. ilyen vagyok. Szeretem az életemet olyannak amilyen, semmi igényt nem érzek egy gyerekre.
2022. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van családom. Vannak szüleim, egy öcsém, egy sógornőm (akit szintén testvéremnek tekintek), egy nagypapám és a férjem. Van 1 unokaöcsém és egy unokahúgom.

Gyerekünk nincs, soha nem is akartunk. De ettől még egy család vagyunk...

2022. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Jelen!
2022. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!