Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan felnőtt...

Miért vannak olyan felnőtt emberek aki úgy viselkednek mint egy 5èvesek? Tehát arra gondolok azokat dolgokat csinálja mint egy 5èves!

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Én szoktam lego-t építeni otthon ha egyedül vagyok, meg matchboxot tologatni és néha bürrögök is közben.

nincs ebben semmi szégyellni való.

közben meg feleség, gyerek is van.

Sőt ha kimegyek néha biciklizni szeretem neki húzni a gázt ilyenkor húzom a képzeletbeli gázkart a bicajon és motorhangot adok ki hozzá ahogy gyorsul.40F

2022. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a felnőtt nők 90%a ivott már kakót a tv előtt filmezve.

A játék, az édesség, a mesék élvezete nem csak a gyerekek sajátja.



Ezekkel szerintem nincs baj, a baj ott kezdődik ha valaki képtelen az érzelmeit szabályozni, toporzékol, hisztizik.

Na, ilyen Karenekből is van sok, de ezt igyekszem nem csinálni.


És hány olyan felnőtt férfi van akit ki kell szolgálni, képtelen takarítani, főzni, ügyeket intézni? A saját nagyapám nem tudja hol van a házban a wc tisztító, hogy kell piritóstól bonyolultabb dolgot főzni vagy, hogy a mosógép különböző beállításai mire jók...na ez szerintem vérciki.

2022. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindanyian nagyranőtt gyerekek vagyunk legbelül, csak van aki nem titkolja.
2022. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, miben nyilvánul meg. Ha a felnőtt földhöz veri magát a pláza közepén, mert nem kap fagyit, az gáz. Ha olyan dolgokról van szó, amiket az első ír, az inkább ari. Az apukám például kifestőzni szokott, azt mondja, megnyugtatja a színezés.
2022. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

"Miért vannak olyan felnőtt emberek...":

Nem gondolod, hogy ez a kérdés így sértő? Azért, mert: így születtek; ilyen az alaptermészetük=> nem akarnak felnőni; figyelemfelhívás, stb.

2022. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2

Van abban igazság amit mondasz. Amúgy a pirítóst nem főzni kell...

2022. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, köszi, de az a rész irónia akart volna lenni. Bár szvsz a piritóst is beviszi neki a mama a tv elé.
2022. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!