Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs ekkor sikerélménye...

Miért nincs ekkor sikerélményem és miért érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos azt vettem észre magamon, hogy a sportban csak akkor érzem jól magamat, hogy tényleg jól csináltam ha ott én vagyok a legjobb benne. Ha már más is megtudja csinálni az zavar, ha meg én vagyok a leggyengébb sírás határán állok. Valaki ezt el tudja magyarázni mitől lehet/van hogyan próbáljam ezt magamban helyre rakni?

2022. máj. 5. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen sportról van szó?
2022. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csapatsportról lenne.
2022. máj. 5. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is történt régebben egy időszakig hasonló. Szerintem nem vagy elégedett önmagaddal. Bizonyítani akarsz, hogy ez csak neked megy, vagy tudat alatt ki akarsz tűnni. Valami olyasmi lehet az információk alapján, mintha attól függne a boldogságod, hogy milyen eredményeket érsz el. Esetleg egy próbát megérne szerintem, ha: Kitűznél sok kisebb célt az adott sporton belül egy-egy meccsen belül. Ha teljesíted, akkor kitűzöl nagyobbat. Akkorákat, amiket meg tudsz csinálni. Próbálj meg nem törődni másokkal, hiszen kit érdekel, hogy ők mit értek el?( ettől függetlenül nem vagy felsőbbrendű) Csak a magad céljaira koncentrálsz. Nekem ezek segítettek. Remélem, hogy neked is fognak.
2022. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!