Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ilyen sötét,...

Hogyan lehet ilyen sötét, gonosz lelke embereknek, hogy röhögnek, gúnyolódnak egy másik ember halálán? Miért ilyen romlott lelkűek egyesek, hogy örulnek Berki Krisztián halálának?

Figyelt kérdés

Nyilván nem kell szeretni mindenkit! Ezzel nincs is baj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Berki Krisztián a magyar celebvilág egyik legmegosztóbb személye volt! Imádott kérkedni a vagyonával, amit vagy törvényesen szerzett meg vagy nem. Imádta, hogy hergelheti a népet!

De, most meghalt! Ő nem csak egy celeb volt, hanem egy kétgyermekes édesapa! A volt - és a mostani felesége szerint is kiváló apa volt, aki imádta a gyerekeit!

Egy nyolc éves - és egy fél éves kislány édesapja volt, akik most apa nélkül fognak felnőni!

Ráadásul, az idősebb kislánya talált rá a halott édesapjára! Ezt a szörnyű megrázkódtatást soha életében nem fogja kiheverni!

Milyen szörnyeteg emberek vannak, akik ezen nevetnek, akik ennek örülnek, hogy meghalt egy ember! Mit ártott nektek??

Számomra is van olyan híresség, akit gyűlölök! Mégsem jutna ilyen soha eszembe, hogy gúnyolódjak a halálán! Milyen kőszívű ember az ilyen?

Persze, az irigység... Főleg a magyar olyan, hogy akinek jobban megy, mint neki, az pusztuljon el...

Irigyek voltatok rá, féltékenyek, ezért örülök neki, hogy meghalt!

Nézzétek magatokba! Gondolkodjatok el azon, hogyan esne nektek, ha meghalnak apukátok és több ember így örvendene a halálának, ahogy ti Krisztián halálának!

Ezek a gyermekek szembesülni fognak az internet által az emberi gonoszsággal, rosszindulattal! Látni fogják előbb - utóbb, milyen romlott világban élnek! Még tovább fog erősödni bennük az életük végéig tartó fájdalom, amit az apjuk elvesztése okozott nekik! Ezzel a gondolattal hajtsátok álomra a fejeteket minden egyes nap!

Vagy, ha van bennetek még egy hangyányi jóság, törlitek a Facebookos gonosz hozzászólásotokat!

Azért, szerencsére több híres ember is kulturáltan nyilatkozott Berki Krisztián halálával kapcsolatban, a családja megsértése nélkül!

Az ilyen emberek előtt emelem a kalapom! Követnie kéne minden gonosz embernek a példájukat!



2022. máj. 7. 01:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Sokan járnak köztünk olyanok akik mindent megengedhetnek maguknak következmények nélkül. Nem a véletlen műve hogy sokan nem szerették. Ugyanakkor én nem is az örömöt látom az emberekben, hanem a megkönnyebbülést hogy egy féreggel kevesebb. A családjának részvétem, de ők is jobban jártak. A legnagyobb károkat a családjuknak okozzák az ilyen emberek. Szerintem így nagyobb az esély hogy nem lesz drogos semmirekellő a gyerekből. Egyébként mindenki tudja (akik használják azok is) hogy az ilyen testépítő szerekkel élők ritkán élik meg az 50et. Neki ezt a gyerekei miatt abba kellett volna hagyni.
2022. máj. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hajdú műsorában mondta, hogy már abbahahagyta a szteroidokat a káros hatásai miatt! Meg mert legalább még három gyereket szeretett volna!

A szteroidokról órákig lehetne írogatni, de úgy gondolom, ez most nem ide illő téma!

Nehéz gyerekkora volt! Ezért szeretett volna a gyerekeinek olyan boldogságot biztosítani, ami neki nem adatott meg!

A herevasalás nem is történt meg! Az pusztán egy fénykép volt egy plasztikai sebésznél, ami a sok madár el is hitt, hogy megtörtént!😉

Azt mondta, ő nem hazudott! Pusztán senki nem kérdezte meg tőle, hogy tényleg kivasaltatta e a heréit...😅

Az tény, hogy zseniálisan értett a buta, hiszékeny emberek manipulálásához!

2022. máj. 7. 05:46
 3/26 A kérdező kommentje:

Hármas: igazad van! Azok az emberek szokták szidni a testépítőket, akik maximum kívülről látták konditermet...

Az ilyen emberek a legelégedettebbek magukkal!

2022. máj. 7. 05:48
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Jaj ne viselkedjünk már úgy mintha minden egyes emberi élet akkora k*rva nagy kincs lenne. Oké apuka volt, és? Gyereket nemzeni bárki tud aki nem impotens, ettől még nem lesz jó ember. Érdekes, amikor Diana hercegnő meghalt az egész nemzete gyászba burkolózott, senkinek nem jutott eszébe viccelődni. Ahhoz hogy valaki élete értékes legyen és ne örüljenek a halálának, úgy kell élni.
2022. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok. 44 éves, és baráti ismeretségi körből (értsd velem kb. egykorúak) már 2 férfit temettünk egyiket 42 másikat 48 évesen. A 42 évesre szintén az 5 éves talált rá reggel. Mindketten kinézetre, életvitelre olyanok voltak mint Berki. Mindketten szívinfarktust kaptak, szerintem Berki is de ez majd kiderül lehet hogy drog. Nem egyedi eset az övé, ha a korosztály ábra tartoznál tudnád. Berki is tudta az ismerőseim is tudták mivel jár, ha ti belülről ismeritek a konditermeket és nem tudjátok, azt önbecsapásnak hívjuk. Ezek az emberek nem érik meg az 50et.

Kispöcsű nem vagyok, de kisember vagyok, nem járok sportkocsival, nem vagyok stróman, a feleségem szülését nem adtuk le élőben. Mások kiszopolyozása nélkül is képes vagyok az életben átadásra Jónéhányunknak rendes munkája van abból él. Nem irigyek vagyunk a Berkifélékre, hanem dühösek mert miattuk nem jut kórházakban, meg oktatásba pénz. Nem büntetőfékeztem még soha életemben, és balesetet sem okoztam. Hibáztam már én is de azért mindig vállaltam a felelősséget. Gyerekem nekem is van 2, és biztosíthatlak róla pusztán attól hogy gyereked van nem leszel jobb ember. Attól vagy az ha felelősséget válasz érte, például gyerektartást fizetsz. Egy szó mint száz szar ember volt, részvétem a családjának de jobb hely lett a világ nélküle.

2022. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Mar ne haragudj, de latszik h nagyon buta vagy
2022. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk a bünti fékezéséből is származhatott volna olyan, hogy más gyerek nő fel apa nélkül. (Meg még ha drogosan vezet, mert neki szabad, akkor más is lehetett volna, úgy érzem, sok mindent megelőzött itt a Jóisten.)
2022. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Én ezt a részét mindig is utáltam az internetnek. Persze, azért (is) van, hogy kifejtsük a véleményt, de sokszor itt esik le az állam, h milyen is tudunk lenni…

Nekem is volt egy véleményem Berkiről, épp ezért nem is írok sehova, “hogy jaj szegény ember”, de olyat végképp nem írnék, h “végre”, meg “megérdemelte”. Gondolom Krisztian csaladtagjaihoz sem mennének ezek az emberek oda ilyen szöveggel, pedig ők is látják ugyanúgy a kommenteket. Én csak belegondolok nekem milyen lenne egy hozzatartozomrol ilyeneket olvasni… ha így is gondolja, aki leírja, ezek azok a vélemények szerintem, amit jobb lenne magában tartani. És tudom, hogy tett elítélendő dolgokat (ahogy nagyon sokan mások), de nem vette el senki életét, nem személyesen nekem ártott (ahogy sztem a kommentelők többségének sem). És nem arról van szó, hogy az ő élete kincs lett volna, vagy annyi jót tett volna; de biztos vagyok benne, hogy ő is kapott a rossz tetteiből vissza az életben is, ő se volt szerintem gondtalan, felhőtlenül boldog.

Bár általában szerencsére, akik ilyeneket írnak, azoknak 99%-a szent életű, szóval megtehetik… a lényeg, szerintem ilyen szempontból 1000-szer jobb volt, amikor még nem volt net, ezen a téren :D

2022. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A kilences leírta a lényeget! Megértem, hogy vannak, akik utálták! Voltak felelőtlen húzásai, az is igaz!

A büntetőfékezés is meggondolatlan húzása volt!

De, hány olyan sofőrt tapasztalunk, nap, mint nap, aki még súlyosabban veszélyezteti mások életét a saját felelőtlen gondolkodásával, azért, mert ő úgy gondolja, hogy megteheti, mert neki 15 milliós autója van és büntetőfékezhet a gagyi 25 éves autó előtt??

Mégis, gyakran az ilyen embereken csak röhögnek, hogy milyen menő, hogy ezt meg meri csinálni!

Most is nem is ez a szomorú! Hanem az, hogy valakik nyíltan kifejezik azt, hogy örülnek más halálának pusztán néhány száz lájkért cserébe!

Van olyan politikus, akit annyira utálok, hogy nem siratnám meg, ha meghalna! Mégsem írnék rosszindulatú, gonosz kommenteket a közösségi oldalára, mert a családja őt is szerette és nem kizárt, hogy olvassa a kommenteket az elhunyt családtagja oldalán! Előbb - utóbb biztosan szembesül a saját családja is a rosszindulattal!

2022. máj. 7. 10:14
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Ötös vagyok. Már nem azért de az én rokonom tett elég sz*r dolgokat (nem írom le, mert jelentik a kommentem), és ha valaki azt mondaná nekem hogy egy ilyen gerinctelen féreg megérdemelné hogy meghaljon, azt mondanám rá hogy teljesen megértem miért gondolja ezt. Nem kívánom a halálát, de megérteném ha valakinek ez lenne a véleménye róla. Valószínűleg anyuka nem fog emiatt idegösszeroppanást kapni, a gyermekeknek pedig semmi keresnivalójuk a közösségi médiákon ennyi idősen.
2022. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!