Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ember feladata 25 éves...

Mi az ember feladata 25 éves korában férfiként?

Figyelt kérdés

Mit lehet, mit kell és mit ajánlott ennyi idős korunkra elérni?

Hogy kell ilyenkor viselkedni?


2022. máj. 9. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy "hogy kell ilyenkor viselkedni". Mindenki egyéni, mindenkinek más, hogy hol tart ennyi idős korában.
2022. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én 25 éves lettem , de úgy viselkedek mint egy 18 éves . Nincs feleség se gyerek . Szóval csak a szórakozás és a lazulás . Teljesen jó így :D mégis mit kéne ennyi idősen elérni ? Hogy kéne viselkedni ? Baszki . Még csak 2 éve jöttem ki az iskolából .
2022. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Saját vélemény: egy munkahelyet illik felmutatni (mégjobb esetben egy egyéni vállalkozást). Úgy értem, hogy aki 25 évesen még egész nap otthon ül és gamerkedik, azt nehezen tekintem férfinak.
2022. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez teljesen relatív... nem mindegy, honnan indult. Pl van-e, volt-e mellette támogató család, vagy nem. Kellett-e bármiért halasztania felsőoktatásban.


De szerintem az a minimum, hogy legyenek ekkorra tervei, célja, tudja, hogy merre halad és ezt hogy érheti el. Akár apránként, de haladjon.

2022. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
85%

Gyakorin: 2 diploma. 3 nyelvvizsga. Budai lakás. 2 autó.


Valóság: 1 jó szakma/diploma + állás.

2022. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát nekem privát véleményem, hogy lehet szinte bárhogy, de megvan az a módja, amivel a jövő kevésbé lesz nehéz.


Legyen meg a végzettséged és egy állás azon a területen. Ha nem sikerült a második vagy nem tetszik a munkakör, akkor 25 évesen, habár kegyetlen nehéz lesz, de nem késő szakmát váltani. (Ez nálam meg is történt.)


Gyűjts élményeket. (Ez nálam kimaradt.)


Ismerkedj, hacsak nincs akadálya (átmenetileg rossz lelkiállapot, még nem jól kezelt testi betegség stb). Később már a maradékból válogatsz, rossz esetben tapasztalat nélkül. (Nálam volt akadálya, most kezd elhárulni, kezdegetek is ismerkedni, de félelem az van bennem.)


Élj egészségesen, figyelj oda a táplálkozásra, sportolj minél többet. Hidd el, fontos! (Nekem nem volt ez meg eléggé, mára igen. De ami nem genetikai, azon tudok is javítani még most, érzem.)


Kezdj el spórolni. (Na ez többszázezres fogászat, fizetős sulik és alacsony fizu mellett nem ment nekem anno.)



Nagyon fontos, hogy esetlegesen utált szakmában vagy betanított (akár irodai, amár fizikai) munkában NE ragadj benne! Sok 50-60-as ismerősöm van, megtakarításuk sohasem volt, megkeseredettek és sajnos szemmel láthatóan lepukkantak.



29N

2022. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha jobb ötlete nincs, legalább próbálja meg eltartani magát. Azon kívül nem kell túlbonyolítani.
2022. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
24 éves vagyok, igaz még csak egyetemista, de van már egy BSc diplomám. Szerintem ha 25 évesen van már valamilyen végzettséged, az teljesen korrekt. Kis munkatapasztalat mellé nem árt, sőt, az még jobb ha már állásod is van. Viszont a lakás, autó NEM elvárható ilyen korban, főleg látva a mai ingatlanárakat.
2022. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát sajnos a szülőkkel élés ilyenkor már mínusznak számít sok nő szemében. Tehát szerintem is az LENNE a reális, hogy van végzettséged és munkád, de a nőknél sokszor ez önmagában édeskevés.
2022. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, ha még nincs munkája, de fontos, hogy legyenek céljai. Szerintem 30 éves korig még bőven belefér építgetni a karriert (nőknek is). Régen, pl. 20-30 évvel ezelőtt az volt a normális, hogy 25 évesen a nők már gyereket szülnek, családot alapítanak, a férfiak pedig lakást vesznek, megházasodnak. Ez manapság 35 éves korra tolódott ki.


Ha nem élsz mamahotelben, akkor teljesen mindegy, hogy dolgozol vagy még tanulsz, képezed magad. Az meg egy tévhit, hogy a nőknek mindenek előtt a pénz számít. Nálam az első helyen a szimpátia és az elvek vannak, utána jön a többi. A pénz annyiban fontos, hogyha családot akarunk alapítani, akkor ne ütközzünk olyan anyagi gondokba, amik ezt hátráltatnák.

2022. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!