Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a lányról aki nem mer megnyitni Facebookon neki küldött YouTube videót, mert azt hiszi hogy vírus?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 04:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennek kicsi az esélye, de én ezt is elképzelhetőnek tartom.

Amiről itt szó van, azt próbáld nem a saját, hanem a másik lány szempontjából nézni: valaki(te) arra próbál rávenni, hogy facebookon kattintsak egy linkre. Ez a link egy videonak néz ki, azt is ígéri az ember, de mi van, ha mégsem az és megpróbál átverni? Nem feltétlen szándékosan, de azért lehet hogy nem az aminek látszik. Egyszerűbb a biztonságos "nem kattintok semmire sem" hozzáállás.


Persze az is lehet, hogy csak nem érdekli 😅


Lényeg, hogy nem kell túlgondolni, itelkezni. Ezek csak lehetőségek, akármi is lehet. Meg is kérdezheted tőle, hogy miért nem nézte meg.

2022. máj. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"hogyha én feltöltök"

Simán.

Csak annyi változtatással, hogy esetleg nem is tölti fel sehova.

Neked azt mondja, hogy feltöltötte, és mindenki másnak magától küldi a linket. Tudod: az alkalmazások engedélyt szoktak kérni, hogy a nevedben üzenetet küldhessenek, te pedig megadod nekik ezt az engedélyt.

Innen kezdve akkor is üzenhetnek az összes ismerősödnek, ha te erről nem is tudsz.

2022. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem a YouTube küldi el a linket hanem én
2022. máj. 12. 10:43
 24/29 anonim ***** válasza:

Reménytelen vagy.

A vírus TUD a nevedben küldeni linkeket! Úgy, hogy te nem is látod!

2022. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
De és szól is neki a nevemben hogy elküldte? És ha felhív a lány telefonon és rákérdez ott is, akkor válaszol is helyettem?
2022. máj. 12. 13:43
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha a lány felhív, akkor honnan tudod, hogy azt kapta meg, amit te küldtél?

Vagy előtte jött egy másik, és éppen azt nézi?

2022. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Úgy érted a vírus törli amit én küldtem?
2022. máj. 12. 17:35
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem, csak tiéd még nem érkezett meg, a frászbúk algoritmusa hátrébb sorolta, stb.
2022. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Én se nyitok meg egy csomó linket. Ha én küldök valamit se random t.oszom oda, hanem leírom, hogy miről szól és miért küldöm.
2022. máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!