Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is irritál az ha...

Titeket is irritál az ha valaki úgy nyúl papirért, vagy nejlonért,vagy pénzért, hogy megnyalja elötte az ujját?

Figyelt kérdés
N
2022. máj. 12. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé! EMIATT kifejezetten örültem a maszk-kötelezettségnek, mert azon kereszült nem tudta megnyalni az ujját senki sem.
2022. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsére nem ismerek olyat aki így csinálja, csak hallottam róla hogy vannak ilyen emberek, undorító szokásnak tartom.
2022. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

És képzeld el, hogy a boltban, mikor kenyeret vagy felvágottat kérsz és így nyúl az eladó a papírért. Máshol is láttam, nem csak nálunk. 😠

2022. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még a maszkos időszakban a boltban láttam egy pasit, levette a maszkot, megnyalta az ujját, elvette a nejlonszatyrot aztán a nyálas kezével összefogdosta a gyümölcsöket. Azt hittem elájulok.


Engem kicsiként zavart az ujjnyalás, de az jobban hogy ha nem ettem meg a kaját, megetették velem és megfújta valaki a kajámat akinek büdös volt a lehelete. Én emlékszem, hogy olyankor nagyon sírni kezdtem, valahogy azt hittem hogy a kellemetlen szájszagát is megeszem. :D

2022. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem az is ha telefont nyomkod valaki és közben kajál, belekerül a szájába mert megnyalja a kaját. Pfúj.
2022. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4. Velem is ugyanez volt, illetve még így 24 évesen is ez van :D Mármint manapság már senki nem nagyon fújkálja a kajámat, de ha valaki mégis megtenné, főleg, ha még a szája is büdös mellé, bele is okádnék a számba.
2022. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fúj, így a Panda idején nagyon tré dolog.
2022. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem irritál, mivel vagy 20 ève nem láttam ilyet.
2022. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fuj.
2022. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én ma is láttam....És kettő volt munkatársam is ezt csinálta, ráadásul a papir pènzt is úgy számolták le.Annyira irritál :D vagyha vki ugyanigy az ujjàt nyalja vagy ráköp és úgy töröl le vmit....mondjuk engem elég sok dolog tud idegesiteni....pluk az is ha úgy jelez két ember egymásnak,hogy nem nèven szólitja hanem psziii vagy hogy mondjam....meg az is ha valaki pipiskedve jár, vagy dobálja a haját vagy folyamatosan dumál,
2022. máj. 12. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!