Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire hihető hogy meleg...

Mennyire hihető hogy meleg fiú lány pár együtt jár szaunába pucéran és egyiket se érdekli a másik látványa -épp ezért járhatnak együtt?

Figyelt kérdés

A sztori (csak tesztelem ez mennyire hihető) van egy fiú meg egy lány, általános óta ismerik egymást, már 20on felül vannak. Együtt szoktak szaunázni az egyikük családi házában.

Teljesen pucéran szaunáznak.

Mindketten melegek a fiúnak van fiúja, a lánynak van "pasija" aki csaj.

És mivel mindkettőt hidegen hagyja a másik nem, így simán pucéran vannak egymás előtt.

Nem fog köztük semmi történni az biztos.


na mennyire hihető?

(csak jelzem:a történetből az egyik fél vagyok)


2022. máj. 17. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem hihető. Amilyen fizetések vannak, egy magyar család nagyon messze van a saját szaunától.
2022. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

"milyen fizetések vannak, egy magyar család nagyon messze van a saját szaunától."


Nekünk is van szaunának, borospinncénk, kettős garázsunk, télikertünk... nem olyan nagy kaland.

2022. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem hihető.

Mindegyik párkapcsolatban van, miért nem a párjával szaunázik. Ez különösen arra vonatkozik, amelyikük házában van a szauna.

Esetleg négyesben.

2022. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

"miért nem a párjával szaunázik. "


Mondjuk mert a párja nem akar?


Én pl a balatonberényi nudi strandra járok évek óta. egyedül. barátnőm hallani se akar róla, én meg megyek, ha vele nem hát egyedül.

2022. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
3: a szaunázás mióta romantikus közös program hogy a pároddal együtt kell csinálni? Skandinávoknál az egész család együtt van benn.
2022. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Mennyire hihető, hogy két hetero férfi elmegy együtt szaunázni és egyik sem őrül bele vágyba, hogy análisan magáévá tegye a másikat?

Na, pont annyira hihető, mint amennyire ez a sztori is. (nagyon)

2022. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

#3

Ezt nem értem. A párom gyűlöli a szaunákat. Akkor nekem kellene örökre lemondanom a szaunázásról, vagy pedig őt kellene erővel kényszerítenem hogy üljön be velem?

Az miért nem opció hogy nélküle megyek, másokkal? :D

2022. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
"a lánynak van "pasija" aki csaj." --> tehát csaja van, és nem pasija, tanulj már meg írni.
2022. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a történetben minden tökéletesen hihető, csak az nem, hogy te az egyik szereplő vagy.
2022. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Szexualitástól függetlenül, még egy heteró férfi és nő sem feltétlenül esik egymásnak, ha véletlenül meglátják egymást meztelenül. Aki a kukira gerjed, az sem gerjed MINDEN EGYES kukira válogatás nélkül, ugyanez fordítva, bármelyik női testrésszel kapcsolatban. Nem állatok vagyunk, a gondolkodás bőven felülírja az ösztönöket. Szóval hihetőnek hihető, bár nem tudom, mit számít, hogy idegenek elhisznek-e bizonyos dolgokat az életedről.
2022. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!