Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg a nők toxikusabbak...

Tényleg a nők toxikusabbak egy kapcsolatban, mint a férfiak viselkedésileg?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 00:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak az igazat, őszintén, pontosan.
2022. máj. 19. 00:42
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és ne az előítéletesség szóljon belőletek.
2022. máj. 19. 00:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Hanem a tapasztalat = köszönöm a bizalmat mindenkitől.
2022. máj. 19. 00:45
 4/13 anonim ***** válasza:

Máshogy...

Ugyanannyira. Mindkettő tudja a saját stílusát ilyanra és akkorára vinni, hogy hatalmas toxikusság legyen.

2022. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem
2022. máj. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Én eddig szerencsére normális nőket fogtam ki, de ha egy nő régebb óta egyedül van, annak elég nyomós oka van.

Na nem azért, mert ő annyira egyedül akar lenni...

2022. máj. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Igazából nem tudom, de olyanba már futottam bele, hogy egy munkahelyen dolgozik egy pár és amikor csak az egyikük van bent, akkor lehet dolgozni mind a kettővel - külön-külön! Amikor mind a ketten bent vannak, akkor viszont a nő folyamatosan hergeli a férjét és gyakorlatilag mind a kettő meg van azon a napon hülyülve!
2022. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Tapasztalata heteroknak itt az ellenkező nemmel van csak, zsenikém.
2022. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

#7 én meg olyanba futottam bele ahol a férfi imádott gonosz vicceket mondani a feleségéről (hogy milyen szar hogy az asszony mellé van láncolva, mennyire nehéz látnia a fiatal csajokat, stb).....

Ez rendszeresen történt, volt, hogy a feleség előtt.


Szóval gyk-s IQ koldusok, ha messzemenő általánosításokat akartok levonni pár irreleváns eset alapján, akkor KÉRLEK vegyétek figyelembe ezt is. Tudom, hogy az ilyen egyszeri esetek nektek csak akkor nyomnak a latba, ha a nők a köcsögök benne, és az egész női nem romlottságát tudjátok vele bizonyítani, de ettől függetlenül ez a megfigyelés még tökéletesen bizonyítja hogy a férfiak a toxikusabbak!!

2022. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a nőknek "kifinomultabb" eszközeik vannak erre. Férfiak esetében sokkal baltával faragottabb a dolog
2022. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!