Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy férfi kimutatja az érzelmeit?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 15:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Két számjegyű emberi kapcsolatom, köztük az egyetlen őszinte szerelmem ment rá arra hogy férfiként kimutattam, elmondtam mit érzek...
2022. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
En nokent ertekelem, ha oszinten tud beszelni az erzeseirol, ha tud sirni, persze, ne legyen egy cry baby, de inkabb valasztanek erzekeny ferfit, mint kemenyszivu machot
2022. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem. Egész addig, amíg nem kezd attól is bőgni, hogy valaki csúnyán néz rá.
2022. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, nekem speciel alapelvárás.
2022. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Nemtől függetlenül nagyon pozitív vonás, ha valaki képes az önreflexióra, és az érzelmeit megéli (nem elnyomja), kommunikálni tudja, mindazonáltal a megfelelő csatornákba tereli. Utóbbin van a hangsúly... Pl. teljesen rendben van intelligensen(!) rákérdezni a társadnál, hogy az XYZ mit akart egy doboz bonbonnal (lehet, hogy csak megköszönt egy szívességet), ellenben csapkodós-ordítós féltékenységi jelenetet rendezni, pláne fizikai erőszakot alkalmazni nem OK az "érzelmek kimutatása" ürügyén.
2022. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem, de ha az érzelem kimutatás azt jelenti hogy napi 10x sír (ismerek ilyet) akkor viszont ciki
2022. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem sokkal jobb ha valaki nem érzelmes. Nálam alapelvárás, hogy kemény legyen és ne beszéljen az ilyen érzelmeskedős dolgokról. Tehát nekem elég gáz ha egy férfi érzelmes típus

25/N

2022. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
A férfiak kimutatják az érzelmeiket, nem tudom, honnan jött ez a marhaság, hogy nem. A düh is érzelem. A félelem, az öröm, az undor… Aki egy komplett bunkó a másikkal, az is igencsak érzelmes. 🤣 Akinek nincsenek érzelmei, annak nincs személyisége. Általában az emberek, ha meghallják, hogy “érzelem”, akkor a sírás-rívás jut eszükbe, ami egyébként a nőknek sincsen elnézve, mert ne hisztizzen máááá.
2022. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell olvasni a soviniszta főleg a facebookon oldalakon rákfeneként terjedő önfényező szövegeket melyikük a jobb vagy érzékenyebb szövegeket!!!!!!!!!!
2022. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!