Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valószínülűnek tartom, hogy...

Valószínülűnek tartom, hogy mostanra már mindenki hallott az Azahriah botrányról. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagyon emberégesnek tartom, hogy kiállt az emberek elé és elmondta, hogy mi történt DE! Teljesen mindegy, hogy valaki mennyire híres, a megcsalás elítélendő dolog. Amiket eddig Attila mutattott magáról, az teljesen szembe megy a 20-án történtekkel. A vallomásos videóban elhangzik az ivászat is, viszont nekem kételyeim vannak azzal kapcsolatban, hogy ez egyrészt először történt volna meg, másrészt pedig, hogy ez nem-e volt megtervezett megcsalás.

Azért gondolom hogy megtervezett volt, mert Attilának nem hinném, hogy elmenne annyira az esze, hogy védekezés nélkül szeretkezzen bárkivel, vagy ha mégis, lassan új kiemelkedő zenészt köszönthetünk.

Személy szerint nem tudok és nem is akarok kifogást találni Attila viselkedésre, viselje a következményeit a cselekedeteinek.

A zenéit természetesen továbbra is hallgatni fogom és figyelemmel fogok követni a munkásságát is.

Lunát pedig sajnálom, bár ő ugyan ezt tette az előző barátjával, a különbség annyi, míg Attila egy idegennel csalta meg barátnőjét, addig Luna akkori barátjának a legjobb barátjával.

Mielőtt bárki azt mondaná, hogy szerezzek életet, amiért ilyen dolgokkal foglalkozom, ugyan ezt kívánom, hiszen a kérdésemet elolvasta(d).

Tehát ti mit gondoltok erről?



2022. máj. 21. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem láttam, nem is találtam a yt-n. Nem tudom, hol láttad .
2022. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Az kicsoda?
2022. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A videó amiben megcsalja a barátnőjét twitteren megtalálható a @hunhungrytea oldalon, a bocsánat kérése pedig Attila instagram oldalán, @paulsonati
2022. máj. 21. 20:27
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi van? Sztem senki nem hallott még erről kb., azt se vágom, kiről-miről beszélsz :D
2022. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
"Valószínülűnek tartom, hogy mostanra már mindenki hallott az Azahriah botrányról." nem , én nem tudom ez mi
2022. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nemhogy a botrányt nem ismerem, de életemben nem hallottam azokról se, akikről beszélsz.
2022. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azahriah egy fiatal énekes, körülbelül két éve futott be a dalaival. Azelőtt pedig paulstreet néven futott a youtubeon hátborzongató videók készítésével. Luna a barátnője szerepelt a Too hot to handle-ben és együtt volt VV Simonnal akit megcsalt Pumped Gabóval.
2022. máj. 21. 20:43
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

Nem tűnt fel, hogy csak te ismered egyedül ezt a bohócot?

Tehát:

- Vagy itt most reklámozni próbálod?

- Vagy te vagy az.

2022. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem beugrott a tag. 4Tress el volt egy közös száma nem rég, az tetszett nagyon, bár egyébként semmi mást nem hallottam róla és nem tudom kicsoda.


De igazából, influenszerek vagy celebek vagy kik meg a megcsalás... Olyan tipikus. Szerintem nincs itt nagyon látnivaló :D

2022. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Csak a paulstreet-es videói miatt tudtam, hogy kiről van szó, de ezt is csak pár, róla készült kép után raktam össze.

A megcsalást általánosságban elítélem, a bocsánatkérős videója pedig nem igazán tűnt őszintének, attól még lehetett az, csak nem ilyen stílusban kellett volna tálalni.


Ilyenkor örülök igazán, hogy engem elkerülnek az ilyen.. "hírek" és celebek :D

2022. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!