Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet hogy a szüleim,...

Mitől lehet hogy a szüleim, családom, és azok az ismerősök akik a családomon keresztül ismertek meg, azt gondolják hogy életképtelen, kisgyerek vagyok még?

Figyelt kérdés

Akiket úgy ismertem meg, hogy családom által, mindig úgy viselkednek velem mint egy gyerekkel, pedig itt vagyok 22 évesen.

A családom is kislánynak néz, nem értem miért, mikor teljesen felnőttként élem a mindennapjaim: takarítok, főzök, mindent magamnak szervezek-intézek, ennek ellenére a családom úgy tekint rám, mint aki el se tudja látni magát.


Idegenek, kollégáim nem néznek esetlennek.

Ráadásul tudják, hogy pl.szoktam főzni magamnak, éhen nem halok. Tudják, hogy takarítok. Néha idegesít, mert apum is ma mondta hogy, mivel még nem voltam bárányhimlős, majd "nagykorodban leszel", én meg elgondolkoztam, hogy dehát 22 vagyok.

A nagymamám van hogy pánikol, túlreagál dolgokat, fogalmam sincs hogy miért. Hiába viselkedek felnőttként, nem értem.

Dolgozom is, ott sem tekintenek rám úgy mint egy kislányra.



2022. máj. 22. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

"Mitől lehet hogy a szüleim, családom, és azok az ismerősök akik a családomon keresztül ismertek meg, azt gondolják hogy életképtelen, kisgyerek vagyok még?"

Pl. attól, hogy életképtelen kisgyerek vagy még. :)

2022. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastad a leírást? 🤦‍♀️ Idióta. Önnfenntartó vagyok.
2022. máj. 22. 16:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Önfenntartó*
2022. máj. 22. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

"Hiába viselkedek felnőttként, nem értem."

Ha majd igazán felnőtt leszel, nem fog érdekelni, hogy mások mit gondolnak rólad.

2022. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ez egy picit más, mint a “mások mit gondolnak” mondás. A családjáról van szó, akikkel gondolom igen gyakran találkozik és kommunikálni is kénytelen velük.

Kérdező, valóban nagyon fiatal vagy ám még 22 évesen (ennek csak örülj), de persze felnőtt vagy már. Az én nagyanyám is ilyen majrés, szerintem ez valahol a korral jár.

El kéne költöznöd, vagy ha már elköltöztél, akkor ne számolj be nekik mindenről.

2022. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!