Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a megnyílástól. Változta...

Félek a megnyílástól. Változtatni akarok magamon csak nem tudom hogyan ?

Figyelt kérdés

Mindig is csodáltam azokat az embereket , akik szórekozóhelyen vagy valami összejövetelen , simán lazán oda mernek menni beszélgetni idegenekkel. Én is ezt akarom de azt érzem ez nem megy.

Miről tudnék beszélni idegenekkel?

Mi lesz ha visszautasítanak , az tökre béna ?

Az van a fejembe hogy úgyse találok életreszóló barátságokat akkor minek erőlködjek?


Ilyen gondolatok vannak a fejemben ami tudom hogy nem oké , és változtatni akarok ezen csak nem tudom hogyan. Mennyire kell félni a visszautasítástól ? Utasítottak már vissza akikkel csak barátkozni akartá l?



2022. máj. 24. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23
2022. máj. 25. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyeld azokat, akik jól csinálják. Azt is vedd észre, hogy igenis kapnak visszautasítást is - és figyeld meg, hogy nem törnek össze tőle, nem érzik cikinek, figyeld meg, hogyan reagálnak barátságosan, humorral, stb., és hogyan lépnek tovább.

Tanulj, olvass sokat, beszélgess azokkal, akikkel nem gond (legközelebbi családtagok, stb.) mindenféle dolgokról, akkor később majd másokkal is lesz miről beszélgetni és gyakorlatod is lesz majd benne: előre fogod tudni, hogy kb. milyen ellenérvekkel jöhetnek elő és hogy arra te majd mit tudsz válaszolni, stb.

Csak annyi az egész, hogy még tele vagy a kamaszos szorongásokkal, akárcsak a kortársaid nagyon nagy része, tehát időt kell adnod magadnak, és szépen lassan majd felnősz te is és belerázódsz az ilyenekbe is.

Vállalj munkát, tanulj, ezek adnak sikerélményeket, abból meg majd jön az egészséges magabiztosság is.

2022. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az van a fejembe hogy úgyse találok életreszóló barátságokat akkor minek erőlködjek?"

Ja, és ne legyél ilyen pesszimista.

A barátság egyébként is olyan, mint a szerelem: teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor, hol talál rá az ember.

2022. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!