Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság az emberek többe...

Manapság az emberek többe nézik azokat, akik egyetemet végeztek és ezáltal jó munkájuk van?

Figyelt kérdés

Pl orvos, mérnök, vállalati menedzser stb. Olyan munkákról szól most a kérdés, amivel jó sokat is lehet keresni, valamint egyetemi végzettség szükséges hozzá. Én úgy vettem észre, hogy nagyon is számít, és sokkal nagyobb esélyük van párt találni a fentebb említett embereknek, mint mondjuk nekem, aki csak egy szakmunkás. Sokan mondják, hogy nem ez számít, hanem az, hogy milyen ember az illető, de én nem így vettem észre.

Ki mit gondol?



2022. máj. 25. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van aki nem, van aki számára eleve lényegtelen a dolog.
2022. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Manapság pont kevésbé, de mindig lesz olyan, persze.
2022. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem személy szerint az egész családomnak szakmája van, szakmunkás iskolát végeztek. Kivételek vagyunk bátyámmal, mi egyetemre jártunk/járunk. A szüleim megtanították, hogy ugyanúgy meg kell becsülni a szakmunkást, mint az egyetemi végzettséggel rendelkezőt. Számomra teljesen mindegy, hogy ki milyen iskolával/egyetemi tanulmánnyal rendelkezik. A páromnak is szakmája van, sosem láttam ez miatt másmilyennek, hiszen az volt a fontos, hogy milyen ember! :)
2022. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja...
2022. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Egy nagyon jó szakit is megbecsülök, ahogy egy szakbarbár diplomást lenézek.
2022. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól válik valaki emberré, jó munkaerővé, hogy diplomája van, - tehát az én értékrendemben semmivel sem növeli egy ember értékét bármilyen diploma is.
2022. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!