Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női incelek, mesélnétek...

Női incelek, mesélnétek röviden az ismerkedéses tapasztalataitokról? Milyen egy átlagos hetetek? Korotok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
nem unjátok még?
2022. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Hát, nem tudom hogy női incelnek számítok-e, mert nem volt még párom, nem történt semmi párkapcsolati téren. De nem értek egyet az incel ideológiákkal, nem gyűlölöm se a férfiakat se a nőket, nem okolok senkit sem a saját sikertelenségemért.

Zárkózott vagyok és nehezen bízom meg az emberekben, illetve nyílván nem vagyok a legszebb sem. Régebben voltak akiknek bejöttem, de sosem mertek odajönni és tudtomra adni a szándékaikat, általában csak pár év elteltével tudtam meg hogy annó tetszettem nekik.

Volt hogy bejött nekem valaki, de ténylegesen szerelmes még nem voltam eddig. Így ilyen téren nekem inkább semleges tapasztalataim vannak.

Illetve nem nagyon járok el sehova sem, ami még inkább csökkenti az esélyeket, de kifejezetten nem zavar a dolog. Úgy érzem hogy jelenleg még határozottan nem állok készen egy párkapcsolatra, talán pár év múlva ha sikerült mindent lerendeznem magamban érzelmi szinten. Ilyen téren maximalista vagyok, és szeretném a tőlem tellhető legjobbat nyújtani, nem csak párkapcsolatban.

2022. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

E szerint te nem vagy incel.

Hány éves vagy, és mik a terveid?

2022. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Magamat nem tartom incelnek, de mivel mindenki máshogy kategorizál lehet hogy valaki számára már bőven az incel kategóriában vagyok, nem tudhatom.

20 vagyok jelenleg, a jelenlegi terveim főleg a függetlenedés és az önállósodás felé mutatnak, ez az amit az elkövetkezendő pár évben el szeretnék érni.

2022. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Akkor később még beindulhat a biológiai órád, én a helyedben foglalkoznék ezzel is.
2022. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Vannak női incelek??? Szerintem mi nem vagyunk ilyen elborultak, mi az örök bozakodók vagyunk :D max lezbik leszünk.
2022. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Biztos vannak, csak nem olyan fecsegősek, mint a férfi párjuk.

Inkább megtartják maguknak azt, amit a férfiakról gondolnak.

2022. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a f@xom az az incele???
2022. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az incel az egy beteg elméjű, szorongó, gyáva görcs, aki mindenért valaki mást hibáztat
2022. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!