Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt érzem, hogy senkire nem...

Azt érzem, hogy senkire nem hasonlítok a világon. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, ahogy szemlélem az embereket, hogy léteznek bizonyos arctípisok. Persze tisztában vagyok azzal, hogy mindenki egyedi és egy az egyben nagyon kevés ember hasonlít egymásra, de szerintem előfordulnak arctípusok, amikbe a legtöbb ember belesorolható. Vagy hogy lesz egy olyan érzésed, hogy ezt a fajta arcot már láttad valahol. De amikor magamra nézek a tükörben és a fotóimon, nem látom ezt. Mintha nem lenne az enyémhez hasonló arc. Ezt most nem ilyen fellengzősen értem. Van egy karaktere az arcomnak (lehet ez inkább negatív), amit nem tudok hova tenni.

2022. máj. 26. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem magammal kapcsolatban, viszont kétlem hogy ez tényleg így lenne.

Ha külső szemlélőkébt látnád magad, akkor valszeg nem lenne ennyire "idegen" az arcod.

2022. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azért csak nem lehet az, hogy mindenki számára "idegen" a saját arca. Szerinted ez miért lehet?
2022. máj. 26. 22:13
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként a visszajelzések sem segítettek sokat eddig. Van mikor egészen fiúsnak látnak és megkapom a "fiú vagy vagy lány?" kérdést (pedig nem is vagyok fiús alapvetően) vagy azt is mondták már hogy milyen "hercegnő" vagyok...

Szóval lehetséges, hogy mások sem tudnak hova tenni.

2022. máj. 26. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Az arcod melyik részét látod semmihez sem hasonlíthatónak?
2022. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valahogy az egész összhatás, ami furcsa. Kedves arckifejezésem van, nagy "bambi" szemekkel, de közben meg erős arcvonásaim is vannak. Az orrom nagynak mondható, kiálló és az állkapcsom is kifejezőbb. A füleim és a szám viszonylag kicsik. Mondta egyszer egy ismerősöm, hogy van bennem egy kis grúz beütés is, olyan távolkeleti. Elvileg egy időben onnan is vándoroltak erre a területre, szóval akár benne is lehet a genetikámban. Nem tudom, de nem úgy nézek ki úgy érzem mint egy átlag magyar nő. A kedves tekintetem miatt nőies vagyok, de a vonásaimban van egy kis férfiasság.
2022. máj. 30. 20:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem távol-, hanem közel-keleti.
2022. máj. 30. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:
És akkor te most ennek örülsz vagy nem?
2022. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az arc olyan, mint az ujjlenyomat. Teljesen egyedi. Ebbe többet belelátni szerintem nem kell.
2022. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!