Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a viselkedésforma vagy...

Mi az a viselkedésforma vagy tulajdonság amivel bármelyik gyakorikerdesek.hu felhasználó fel tud titeket bosszantani? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Burkolt kerdes kiirasa, amit csak privatban mer kifejteni, de 99% hogy itt sem irja le, mert jujjmi van ha valaki raismer. :D Mas nem.
2022. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyen gondolkodásmódú emberek mint az 1-es hozzaszólás.
2022. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a típusú kérdező, aki a gyerek kategóriában kiírja: "5-10-15 nap múlva kell megjönnie, de csináltam tesztet /5 szögből lefotózva, megszerkesztve/ (persze full negatív) és megkérdezi, hogy valaki lát rajta 2. csíkot?"

Szintén gyerek kategória: "védekeztünk sz.x közben, azóta megjött, negatív a tesztem. Lehetek terhes?"


Régebben ezeknek normálisan válaszoltam, utána lehül.éztem őket. Mostmár inkább húzom az agyukat és jól szórakozok rajtuk.

2022. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az emberek végig sem olvassák a leírást, sőt szerintem néha a kérdést se, és olyan dolgokba kötnek bele, ami világosan le van írva. Nem tudom hogy ezek az embereknek a szöbegértésük ilyen szörnyű, vagy lusták olvasni... Pl volt nemrég egy kérdés egy családtagról, és le volt írva egyértelműen hogy a kérdezőnek nem az abortusszal van baja. Miről szólt 20 válasz? "Hát de miért kell elítélni az abortuszt te élettelen picsa 🤬". Ha a saját kérdésem alatt látom ezt, megpróbálok venni egy mély levegőt és szimplán ignorálni... mást ezekkel nem lehet csinálni szerintem.
2022. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Rosszindulat

Valóság tagadása

Értelmetlen dolgokon kötözködés

Pszichoanalizálás két mondat alapján

Fekete-fehér gondolkodás

2022. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba kérdés, amire:


a.) bárki rákereshet, és ott a válasz;

b.) senki nem tudhatja a választ;

c.) csak erényfitogtatásból volt szükség, de még úgy is butaság.

2022. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

- Olyan kérdések, ahol valakit szidni kell, mert pl összevesztek, persze csak az egyik fél álláspontját ismerjük vagy éppen teljesen idióta fröcsögések, pl pár napja valaki egy öreget akart szapultatni, mert az illető mert egyszerre 6 kg csirkemellet vásárolni

- Okádék stílus a kérdésben, kommentekben

- Full kretén kérdések, mint pl amiket a 3-as említ

- Mikor kis taknyok akarnak okoskodni felnőtt témákban, mert hát ők milyen rettenetesen érettek

- “Megcsaltam a párom, szerintetek jogos, hogy kidobott?” és hasonlók, mikor egyértelműen a kérdező a hibás, de még neki áll feljebb

- Balázska

2022. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

-Rébuszos kérdező


-Ha valaki gondol valamit és nem úgy kérdezi meg, hogy ki mit gondol erről, hanem úgy, hogy miért nem képesek az emberek elfogadni, hogy ez így van és kész. Példa: nyelvi kategóriában írta valaki, hogy miért nem értik meg az emberek, hogy csak szómagolással lehet nyelvet tanulni. Többen is válaszoltak, hogy ez nem igaz, de mindenkit leh.lyézett.


-A 20 ezer vajon lesz online oktatás? Nem konkrétan a kérdés volt a baj, hanem hogy ha napi ötöt nem írtak ki, akkor egyet sem.


-Akik elkezdenek káromkodni meg kötekedni úgy hogy nem is ismerik azt, akinek írnak.

2022. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azok a hozzászólók, akiknek közük nincs az adott kérdéshez, de valamiért személyesen megszólítva érzik magukat. Például:

-Hogyan eteted a golden retriver kutyádat?

-Nincs golden retriverem.

AKKOR MINEK SZÓLTÁL HOZZÁ A KÉRDÉSHEZ???

2022. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A provokatív, kötekedő, pankraciot kirobbantani akaró emberek idegedítőek, akik folyamatosan kötöszködnek a kérdezővel.
2022. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!