Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy lányról...

Mit gondolnátok egy lányról ha a beszélgetés közben amikor épp nem tud mit reagálni akkor dallamosan azt mondaná, hogy "Márta-Márta!" (nem mondja azt, hogy nem tudok mit mondani erre vagy nem von vállat vagy nem hallgat csendben, hanem ezt mondja)?

Figyelt kérdés
Fel szeretném venni ezt a szokást. Mennyire lennék menő? Különleges akarok lenni, amíg mások nem reagálnak vagy a vállukat vonogatják vagy mondják, hogy nincs mit hozzáfűznöm, én ezt mondanám.
2022. máj. 30. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Extra ciki.
2022. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok ilyenkor "Ákom-bákom!"
2022. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Tehát beszélgetünk és tök oda nem illően elkezded mondogatni, hogy Márta, erre nem tudnék mit reagálni és csak azt tudám gondolni, hogy vajon miért ismételgeted ezt a nevet, ki az a Márta (főleg, mert az én nevem nem is Márta. :D ). Nem gondolnálak menőnek inkább furcsának és kellemetlenül érezném magam, hogy nem értem miért mondasz valamit és nem tudom milyen választ vársz. :D
2022. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme, én biztosan valami hibbantnak néznélek.
2022. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor mit mondjak helyette? Mit szóltok ahhoz, hogy "sertés-mártás"? Mit szóltok ahhoz, hogy "Mártás!"? Vagy mi lenne jó? Frappánsat akarok, ami nem ciki mert menő és csak az enyém.
2022. máj. 30. 18:53
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Fogyatékosnak néznélek. Ez nem menő. Rosszabb, mint a kínos csend.
2022. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mit mondjak helyette?
2022. máj. 30. 18:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit bakker, ha csak nem akarod, hogy mutogassanak rád, hogy ez az a kottyos csaj.
2022. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, hány éves vagy? Térj már észhez és hallgas ránk, ne mondogass ilyeneket, mert csak hülyét csinálsz magadból.
2022. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Mondd azt, hogy "erre annyira nem tudom eldönteni mit kéne mondanom, mint arra sem, hogy Lorentznek vagy Einsteinnek van-e igaza. A fő különbség, hogy Lorentz szerint minden test gyorsítás következményeképp valódi, fizikai deformációt szenved, így méterrúdjaink is. A fény sebessége csak egyetlen kitüntetett vonatkoztatási rendszerben izotróp, de minden más rendszerben is annak tűnik a kontrakció és idődilatáció kompenzáló hatásai miatt. Empirikusan nem lehet különbséget tenni a két elmélet között, ezért folytassuk innen a beszélgetést, kérlek."
2022. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!