Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy normális családban élő fiatal bűncselekményt követett el?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik maguk is át éltek ilyet. Egy normális értékrendű család, akiknek a tizen vagy huszonéves gyereke valami bűncselekményt követett el. Bármilyen szemszögből, szülő, testvér vagy maga az érintett szemszögéből is kíváncsi vagyok a történtekre.

Hogyan reagáltak a szülők, mikor jött a levél illetve a rendőrök a rossz hírrel?



2022. máj. 30. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kibuktak teljesen.

Szégyellték

2022. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt általános suliban anno egy osztálytársam, voltam is náluk egyszer, teljesen normális szülei voltak, mindkettő dolgozott, volt testvére, minden tekintetben átlagos, normális család voltak, az utolsó évben aztán már kezdett kicsit furcsa lenni, aztán mikor én elmentem gimibe, pár hónap múlva hallom haveromtól hogy a gyerek konkrétan leszúrt egy másik srácot a szakközép mosdójában, a gyerek épp hogy túlélte. Állítólag a videójáték miatt volt... Ennek több mint 10 éve de mai napig beleborzongok.
2022. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rendszeresen.

Az intelligensebb bűncselekmények elkövetői gyakran teljesen hétköznapi, jó családból származnak.

Egy volt kollégám unokaöccse jó családban nőtt fel, diplomát szerzett, mégis börtönben végezte rablás miatt. Egyszerűen úgy döntött, hogy neki nem éri meg várni amíg elég pénze lesz a munkájával, egyszerűbb, gyorsabb fegyvert szerezni és onnan elvenni ahol már mások pénze van.

2022. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolai osztálytársamat óra közben vitte el egy egyenruhás rendőr lopás,garázdaság miatt,ha jól emlékszem.Szüleit ismertem,dolgoztak,egyik sem nézett ki bűnözőnek.
2022. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!