Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képes senki szeretni?

Miért nem képes senki szeretni?

Figyelt kérdés
Apám nem foglalkozik velem, anyámat meg csak a szeretője érdekli. Barátaim sosem voltak, óvoda óta ki vagyok közösítve, hiába próbáltam rengetegszer barátkozni. Kapcsolatom eddig összesen 2x volt és mindkétszer kiderült hogy igazából végig hazudtak és a hátam mögött röhögtek rajtam hogy mekkora elbszott k*rva vagyok. Ha a szüleim kutyájával akarok játszani akkor véletlenül játék közben megkap mert ő csak úgy tud játszani, ami elég szr mert órákig fáj utána. Ha sétálni viszem akkor a kezembe vág a póráz mert húz mint a rohadt élet. Már úgy érzem az univerzum, vagy Isten vagy nem tudom, eldöntötte hogy szerethetetlen vagyok és soha senki nem is fog szeretni. Pedig egész életemben megpróbáltam jó ember lenni, pont ezért, mindenkinek segíteni,illedelmes és türelmes lenni, keményen dolgozni. Az öltözködésem is átlagos, ápolt vagyok, szóval... Nem tudom mit utálnak bennem ennyire, de valamit nagyon...

2022. máj. 31. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom, hogy rossz a családi háttered, és remélem, hogy hamarosan ki tudsz majd lépni belőle!
2022. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ne legyél mindenkivel jó ember, mert az nagyon frusztráló. Az embernek van egy jó és egy rossz oldala, mindkettőt fel kell vállalni. Te önmagad sem szereted és nem is mered felvállalni, akkor hogy várod el mástól?

Nem kell mindenkit szeretni és nem is kell mindenkinek megfelelni.

2022. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Enis igy vagyik vele sajnos :(
2022. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Pont azt, hogy nincsen semmi önbizalmad és az ilyen embereket általában mindig a sárba döngölik, tökmindegy hogy ők mennyire "akarnak jó emberek lenni".


Ez így működik az esetek 100%-ában, nekem is sokat kellett dolgoznom ezen, hogy ne legyek mászkáló céltábla.

2022. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Mert tipikus people-pleaser vagy. Addig mindenki ki fog hasznalni, eltaposnak, latjak hogy gyenge vagy, mert nincs onbizalmad.


NE legyel mindenkivel jo ember. Ne tegyel senki kedvere.

2022. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kezdd a legegyszerűbbel. Ha sétálni viszed a kutyát, és húz, állj meg. Állj és ne mozdulj addig, amíg nem laza a póráz. Idő kell, amíg ezt megtanulja, e utána nem lesz ilyen gondod.
2022. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem veled van a probléma, rossz helyre születtél. Ne azzal töltsd az időd h másoknak megfelelj. Tűz ki több éves célokat magadnak s foglalkozz azzal hogyan éred el. Tanulj, önismeretezz, járj utána pl a kutyákkal való foglalkozásnak. Ne magadra végy mindemt. Minél előbb szakadj ki abból a környezetből, biztos adódik majd olyan barát akinek nem kell megfelelni, csak kól érezni magad.
2022. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az emberek többsége nem képes szeretetet adni. Kimutatni a pozitív érzelmeket, figyelni a másikra nem divat manapság. :(
2022. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!