Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a nemzet, amelyik a vélt...

Az a nemzet, amelyik a vélt biztonságának és jólétének ígéretéért egy morzsát is felad a szabadságából az sem biztonságot, sem jólétet nem kap, de nem is érdemel? ez így lenne? (B. Franklin)

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan így van!
2022. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Hülyeség.


Akkor lépjünk ki a NATO-ból, még inkább az EU-ból is, hiszen ezek miatt konkrétan adunk fel a szabadságunkból azzal, hogy pl. uniós direktívákat kötelezően beleültetünk a jogrendünkbe. De a NATO-nál, sőt általában véve minden szervezethez tartozás esetén vannak kötelezettségeink, tehát a szabadságunkból feladunk valamennyit.

Akkor maradjunk magunkra, és akkor úgy üzletelünk Putyinnal, ahogy akarunk. :-))))))))))))))))

2022. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem akarunk, akkor putyin bedarálhat minket, ki segítene?
2022. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Bölcs szavak.


#2 itt inkább elnyomó hatalomhoz való kollaborálásról van szó, nem szövetségesek ez való kölcsönös igazodás. A NATO és EU szövetségeseink akik garantálják a szabadságot és nem korlátozná a kilépést belőle.

2022. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Teljes mértékben.
2022. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, soka ágálnak attól (pl Kínában), hogy a térfigyelő kamerák pásztázzák az arcokat és adatokat gyűjtsenek róluk, de akinek nincs titkolni valója, az mitől fél.


Vagy ha már adatgyűjtés! Itt az internet. Minden közösségi oldal, böngésző adatokat gyűjt, aztán reklámokkal bombáz, ill. a tömeg fő érdeklődési köre alapján alakítja a híreket. Egyrészt ez jó, másrészt meg nem. Pl. a hírek szűrése és alakítása is egyfajta szabadság megvonás, mégpedig az információ szabadsága.

2022. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

"Mikor eljön az idő és úgy érzed, egy oltás és egy igazolvány kell a szabadságodhoz, akkor már régen elvesztetted azt."


Amíg az emberiséget a 0,2% halálozási rátájú, mesterségesen létrehozott coviddal tartották rettegésben, megfosztottak a személyi jogoktól és szabadságtól, addig szépen bele is sétált a csapdába mindenki. Legalábbis elég sokan. 2 éve elindították a Great Reset-et. Ha gonosz lennék, azt mondanám, hogy megérdemelte az emberiség, mert amíg az oltásellenesek, konteósok lettek hülyének beállítva, addig ponthogy ők látják jól a helyzetet, a többieket pedig az orruknál fogva vezetik továbbra is. De én nem ítélkezem senki felett, elismerem, nagyon jól sikerült a tervet csinálniuk eddig. 6-os szóbahozta a megfigyelő államot. Épül, szépül a világkormány és egyáltalán nem titok, hogy itt is teljes megfigyelés lesz, még brutálisabb, mint kínában, mert nem csak kívülről leszel megfigyelve. De ezt elmondják a főfők a saját szavaikkal:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

7-es Nagyon igaz amit írsz!Én nem dőltem be nekik és nem kértem 1 db oltást és nem érdekelt a kutyaigazolvány sem:D

Tudod miért nem?Mert többre tartottam a saját meggyőződésem és nem akartam beállni a sorba mert éreztem hogy valami nem stimmel ezzel az egész történettel és ahogy látom igazam is lett s cseppet sem bántam meg hogy nem engedtem magam belekeverni ebbe a katyvaszba.Igen,milyen szabadság az ami egy igazolványhoz van kötve?Ilyen nem létezik,ez nonszensz és nevetséges.S lám élek még oltások nélkül és nem lettem beteg már vagy 4!éve míg akik oltatták magukat sokan panaszkodnak.Kéne végre látni a valóságot és tudni nemet mondani vagy már túl késő lesz.Érdekes minden konteó eddig úgy tűnik hogy bejött nagyrészt.Mikor professzorok,orvosok mondják ugyanezt azért elgondolkodtató....Azért mert kevesen mondták ki mi is a valóság az nem azt jelenti hogy azoknak van igaza akik reklámozták ezt az egész őrületet mert nagy marketing fogás volt,semmi más.

2022. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!