Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kortalanság valóban lehet...

A kortalanság valóban lehet akkora hátrány, mint amekkorának megélem?

Figyelt kérdés

22 vagyok, tipikus babaarc (nagy szem, kis orr..stb) és azt hiszem, hogy az emberek nem tudnak hova tenni. Van, hogy veszem a lapot, hogy valaki néz, de aztán nem lesz belőle semmi. Az a félelmem, hogy visszatartja az embereket, hogy kortalan az arcom, lehet túl fiatalnak néznek és nem látnak bennem potenciált. Ez valóban lehet hátrány párkeresésnél?

A viszonyításképp: Tavaly nyáron egy csaj 16 évesnek nézett… pedig smink, haj, öltözködés minden rendben van.



2022. jún. 1. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívből irigyellek! Nem sokkal vagyok idősebb nalad, de már mutatkoznak rajtam a jelei, hogy múlik a fiatalságom.
2022. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén 30 leszek, tavaly az újak közül többen azt hitték gyakornok vagyok. Mások azt, hogy valami nagyon fiatalos, kortalan 40es, mert hogy dirigáltam és rendet tartottam bent. Kiröhögtem őket, aztán ment az élet tovább. Ennél többet nem ér a téma! :)
2022. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lassan egy élet is kevés is lenne megszámolni, hogy hányszor mondták már nekem, hogy majd évek múlva milyen nagy mázli lesz. Csakhogy úgy múlik el a fiatalságom, hogy sose vesznek komolyan, senki nem néz ki belőlem semmit, mert úgyis csak egy tini vagyok a sok közül és említettem az ismerkedés témát is. Szar genetika.
2022. jún. 1. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A komolyan vételnél a viselkedéseddel tudsz korrigálni.
2022. jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem baj, ha fiatalabbnak tűnsz. Ha pl azért néznek tininek, mert feszes arcod meg rengeteg hajad van, az minden, csak nem hátrány.

A leírtakból ítélve nem biztos, hogy szörnyű helyzetben vagy. A kis orrot előnyösnek ítélik. Sokan fekszenek kés alá kisebb orrért, az ellenkezője nem jellemező, szinte senki nem akar nagyobb orrot. A "nagy szemek" meg nem mond sokat. Vannak ocsmány és szép nagy szemek. Látnék rólad egy képet, okosabb lennék.

2022. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy koromnak megfelelően viselkedek. Ha kell komoly vagyok, ha kell laza. Amit az adott helyzet megkíván.
2022. jún. 2. 14:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!