Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertetek olyan embereket a...

Ismertetek olyan embereket a környezetetekben akik már fiatalon megtalálták az arany középutat?

Figyelt kérdés

Felteszek egy példát :

Az iskolában jó eredményei voltak, persze nem volt mindenből jeles , mert nem azért tanult , hogy másnak megfeleljen. Bulizott, a lányok odavoltak érte, jól sportolt , esetleg buliban drogozott is néha … mégis elvégzett később egy jó egyetemet vagy akar az egyetemen is így élt , és később rendezett elete volt?



2022. jún. 2. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De éreztem, hogy ez egy ilyen kérdés lesz, ami úgy értelmezi a világot, hogy vannak a kockák, akik okosak, de nincs életük, meg vannak a hülye, de népszerű emberek, köztük meg van az aranyközépút, mikor ez egy hülyeség. Általában azoknak megy a tanulás meg boldogulnak a munka világában, akik vonzóak, könnyen beilleszkednek stb. Nyilván vannak kivételek persze.
2022. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is jó ! Köszi
2022. jún. 2. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Hiába vagy vonzó, a teszteken meg fogsz bukni, ha nem tanulsz. A jó külső sok helyzeten átsegít rövidtávon. De egy munkahelyen 2 hónap után már mindenki ismerni fogja a valódi tudásodat és természetedet.

A kérdésre válaszolva, ha tanulni kellett pl vizsgaidőszakban, sose buliztam. Nyáron meg bepótoltam mindent. Néha lazulok, néha hajtok. A kitűzött célt időhöz is kötöm pl 5 év alatt megszerzem a diplomát. Ehhez igazitom, hogy mennyi lazulást engedek meg.

2022. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az arany középút mindenkinek máshol van. Ami nekem a közép, neked lehet, hogy elviselhetetlen, vagy éppen dög unalom.


Egyébként az arany középút az egyes embereknél úgy alakul ki, hogy feszegetik a határaikat és jobb esetben idővel rátalálnak a saját középutukra. Ehhez azonban tapasztalni, élni kell.

2022. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

3 A külső tényleg nem segít közvetlenül teszteknél, munkahelyen. Viszont aki jól néz ki, általában okosabb és jobb a mentális egészsége. Átlagosan magasabb iq-ja van a vonzó embereknek. Eleve összefüggnek bizonyos külső tulajdonságok az intelligenciával, pl a nagy seggű, vékony derekú lányok okosabbak. E-mellé még jönnek a kívülről érkező hatások. Aki jól néz ki, több pozitív visszajelzést kap, motiváltabb lesz, kisebb esélyjel lesznek mentális problémái stb.

Nyilván durva általánosítás azt mondani, hogy aki szebb, az okosabb is, de nem alaptalan.

2022. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor minden top modell Nobel dijas tudos lesz? Epp az elonyos kulseju emberek iskolazottsaga alacsonyabb, foleg igaz ez a nokre. A kevesbe szep emberek az eszukkel tudnak kitunni, a legszebb emberek igencsak butak tobbnyire.
2022. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Akkor minden top modell Nobel dijas tudos lesz?"

Imádom, hogy direkt leírom többször a posztban, hogy általánosítás, az utolsó mondatban expliciten, hogy véletlenül se így értse bárki, de neked azért sikerül.

Ez az iskolázottság dolog, meg hogy a legszebb emberek buták érdekes. Honnan szedted ezeket? Én eddig csak olyan cikkekkel meg tanulmányokkal találkoztam, amikből az derül ki, hogy akik szebbek, azok okosabbak, jobban keresnek stb.

2022. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!