Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van tele a busz büdös...

Miért van tele a busz büdös emberekkel?🤢

Figyelt kérdés

Ülök a buszon, tok jó, aztan felszall valami papa, odajon a mellettem álló masik emberhez hogy SZIA JOZSIIII, közben felemelt karral támaszkodik én meg szagolhatom az undorító honalját aminek olyan szaga van mintha egy napok ota le nem huzott wc lenne 🤢🚽


De egy csomo ember olyan g*xi büdös a buszon, és én oszinten kerdezem, hogy miért??🤣


Ezt muszaly volt kiirnom, igen



#busz #ember #büdös #tömegközlekedés #Drága dolog a dezodor
2022. jún. 3. 07:43
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
37%
Am a fő kérdés: ha kiírod, nem lesznek büdösek?
2022. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dehogynem🤣
2022. jún. 3. 07:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert igénytelenek. Nézz ingatlanhirdetéseket! Emberek a 21. században, Európában képesek olyan körülmények között élni, hogy védőruhában és Domestosos kendővel mernék csak bemenni.
2022. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Az vagy, amit megeszel. Plusz ilyenkor nem tisztálkodnak, nem használnak dezodort.

Legközelebb esetleg szólj neki, hogy elnézést, kérem álljon kicsit alrébb, mert rosszul vagyok a testszagától. Nyugi, neki lesz kellemetlen.

2022. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha

Az én kedvencem a kora reggeli emberkék akik nem mosnak fogat, de megvolt a kávé-cigi kombó már. Na az a szag ami a szájukból jön…. 🤮🤮🤮

2022. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már azon sem rökönyödök le, ha valaki bizonytalan léptekkel ellibben mellettem a körúti villamoson egy űrszkafanderben, mint az Armstrong és egy megafonból rám köszön.
2022. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Az már egy másik történet, hogy hiába ápolt egy ember, ha egy húgyos fotellal kínálod, hogy helyezze magát kényelembe! A bkk-ra még a klasszikusan értelmezett katonai vegyvédelmi felszerelés is alaposan meggondolandó, - olyan szinten áll a retek mindenhol. Ezért az állapotért jelentős hányadában tehet az igénytelen utasok tömege is, de a végállomásokon ledózerolni a ganéjt - mielőtt visszaáll a jármű utasokat felvenni - és végig suhanni a legfőbb kapaszkodó felületeken a fertőtlenítő eljárással, nem lehetetlen küldetés. A szellőztetést meg már ne is említsük, mert az már "rongyrázás" kategória a Budapestnek keresztelt Közép-Európai Állatkertben.
2022. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Mert a selejt marad Magyarországon, az igényesebb meg lelép nyugatra.

Nézz meg egy közlekedési eszközt reggel.

Nagy része Kádár-igénytelen genyó.

Amúgy az emberek nagy része tényleg ősember szintjén van.

Ősember, szép ruhában. Már, amelyik.

2022. jún. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

#4:

Vagy pedig reakcióként mindketten egyszerre fognak rád ripakodni, hogy "Járjá' taxival, ha nem teszik valami, kötsög"

2022. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A takszit úgy írják - az érintettek, - hogy "tagszí"! :DD

Bocsánat, de ezt a ziccert nem hagyhattam ki! :DD

2022. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!