Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, hogyan reagálnátok arra,...

Nők, hogyan reagálnátok arra, ha pasitok fenekére rácsapna egy másik nő?

Figyelt kérdés

Pasim korábbi munkahelyén volt egy nő aki állítólag folyamatosan a fenekét csapkodta. Zavarta de sokszor nem mert szólni mert a nő a felettese volt, ekkor még nem ismertük egymást.

Most úgy alakult, hogy visszamegy erre a helyre. Azt mondja ha megint hozzáér a nő, tényleg leállítja.

Jövő héten lesz egy munkahelyi buli ahova már meg is hívtak minket. Nos, már most a lelkiszemem előtt van, hogy ráüt a fenékére az a nő. Én természetesen a falhoz ütném de nem vetne ránk túl jó benyomást.Remelem nem kerül rá sor. Ha megtörténne veletek ilyen incidens, hogyan reagálnátok le?



2022. jún. 12. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben én is ki lennék akadva...
2022. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti zavarna, de nem csapnék vissza ott a helyszínen. Inkább a párod kérdeznem meg, mit gondol, meddig áll fent ez, megéri e, és hogyan tovább. Illetve őt zavarja e.
2022. jún. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Eleve nem lenne olyan pasim, aki saját bevallása szerint nem mert rászólni egy őt zaklató nőre, mert félt tőle.
2022. jún. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim rüheli ha a fenekére ütnek, így tuti az első adandó alkalommal elég erélyesen szóvá is tenné, és nem érdekelné, hogy fönöke vagy sem.
2022. jún. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Elsősorban mivel nem vagyok a pasim anyja, rendezze le ő, elvileg férfi, nem szégyenítem meg azzal, hogy elveszem tőle a lehetőséget. Főleg ha mások is vannak ott, bármennyire is forrongok.


Amennyiben nagyon látom rajta, hogy nem mer szólni, csak akkor lépek közbe.

2022. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Csípj a nő fenekébe, - de úgy hogy egy darab az ujjaid között maradjon a ruhából, ami rajta van!
2022. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Ne aggódj, azóta lehet már az első "alkatrészeket" paskolja:DDD


Biztos jóbarátok sorozat rajongó, ahol ugyanez a sztori volt vagy csak te unatkozol e mesével:D

2022. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

8


Megérdemled, hogy megcsaljanak, borzasztóan megérdemled kérdező és mihamarabb:)

2022. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!