Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálod a munkanélküli, másokon...

Utálod a munkanélküli, másokon élősködő embereket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok de utálom a társadalmat és nem akarok dolgozni, mert nem akarok behódolni a társadalomnak. Emellett szüleimen élősködöm. Az emberek nagy része rühell emiatt.

2022. jún. 12. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, utálom őket
Nem, nem érdekel, hogy ki mit csinál, nem ítélkezem.
Nem, sőt, irigylem a bátorságát kiállni az értékei mellett
53 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
31%
Gratulálok 🤦‍♀️
2022. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
61%

Engem alapbol nem igazan erdekel, h masok hogyan elnek. Nem szoktam masok maganeleteben vajkalni vagy itelkezni sem.

A szuleid tartanak el.

Ha viszont ne adj Isten torenik veluk valami, nagyon nagy bajba fogsz kerulni. Mert nem lesz egy perc munkaviszonyod, tapasztalatod sem, sehova nem fognak felvenni, semmifele tamogatast nem fogsz kapni. Ha pedig megered, nyugdijad sem lesz.


Szerintem dolgozni nem behodolas a tarsadalomnak, hanem maga a teljes fuggetlenseg. Na most, h alkalmazottkent vagy vallalkozokent, a kerdes szempontjabol mindegy is.


Lehet, h meg valtozni fog a szemleleted.


Miert utalod a tarsadalmat amugy?

2022. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Az én életemre nincsenek hatással, nem szoktam rajtuk gondolkodni.
2022. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
Számomra teljesen közömbösek. Ruhellje őket az, aki eltartja.
2022. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
76%
Inkább sajnálom őket, mert előbb-utóbb piszkosul rá fognak faragni.
2022. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
#2 Mert egy kizsigerelő, jövőt és környezetet tönkretevő, direkt szegénységbe taszító, másokat teljesen mentálisan leépítő társadalom.
2022. jún. 12. 23:29
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszindulat nelkul kerdezem, h a szuleid mit szolnak ehhez?
2022. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
#1 Ez nagyon kifejező válasz volt. Letudnád írni, hogy miért jó dolgozni? Miért jó odaadni az életedből 8 órát minden nap, amit nem szeretsz? Miért jó kergetni a pénzt, amiből épp csak túlélsz? (Nem, nem mindenkit áldott meg a jó isten jó elmével, hogy milliókat kereső programozó legyen).
2022. jún. 12. 23:33
 9/46 A kérdező kommentje:
#7 Nem tudják, hogy így tervezem az életem. Húzom, halasztom az egyetemet, ahogy csak lehet, csigalépésben. A 4 éves képzést kipróbálom húzni 6-ra, mert ugye addig ingyenes. Amúgy meg ki fognak rakni majd és hajléktalan leszek. Ami lehet nem is akkora baj, mert legalább tényleg a magam ura leszek.
2022. jún. 12. 23:36
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet jobban jarnal, ha neznel egy kis tanyat valahol magadnak, tavol mindenkitol es teljesen onellatasra rendezkednel be.
2022. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!