Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember lehetek ?

Milyen ember lehetek ?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon furcsa dolog amikor a kórházban lábadoztam. Egyszer az egyik lány hirtelen csendben lett és a többiek nem tudták miért. Ez mindig csak akkor fordult elő amikor én a közelében voltam. És ami nagyon furcsa volt hogy éreztem tetszem neki. Vagy amikor oda adtam a gyógyszer adagolom az egyik srácnak akkor is olyan érzésem volt mintha arra számítottak hogy begurulok. Sokszor megérzek dolgokat és sokmindent le tudok olvasni az emberek arcáról is. Ti találkoztatok már hasonló emberekkel ?

2022. jún. 20. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit katyvasz, amit írsz, de igen, én is szoktam érzékelni az emberek legapróbb metakommunikációs jeleit is és szoktam érezni, hogy kb. mit mit gondolnak rólam.
2022. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Néha én is megérzek dolgokat ... pl: hogy kiket is lennék el láb alól, és meg is történhet.


Szóval ez még nem nagy dolog. :D


Ezekkel a megérzésekkel még nem nyerheted meg a lottót, meg hasonlók.

2022. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!