Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért vetít, miért...

Sok ember miért vetít, miért állítja be az életét jobbnak, ha tudják hogy kiderül, ettől miért boldogabbak?

Figyelt kérdés
párkapcsolatról jövedelemről karrierről stb megy a kamuzás de persze egy idő után úgy is kiderül az igazság meg nekem pl attól nem lenne jobb ha tudom hogy ez csak kamu és kalap sz.r az életem
2022. jún. 22. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mert szeretnék, h érdekesebbnek, jobbnak tűnjenek. Azt hiszik, h az igazi énjük nem jó, és hazugáságokkal próbálják feldobni az életüket.
2022. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp azért teszik teszik ezt,mivel halálbiztosak benne hogy nem derül ki.
2022. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem teljesen elégedettek az életükkel, vagy magukkal, vagy van valami amire nem túl büszkék, egy adott téren, és ehhez folyamodnak inkább. Azt remélik/ hiszik, hogy úgysem derül fény a ferdítésekre.
2022. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kroms ***** válasza:
Van egy mondás: "fake it 'till you make it". Sokan szereztek így olyan állást/nőt, amit sosem kaphattak volna meg, ha "nyílt lapokkal játszanak".
2022. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pozitív önbeállítás a legtöbb ember életének a része. Te még sose voltál gyarló?
2022. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!