Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a csajok akik szexisen...

Azok a csajok akik szexisen öltöznek azok direkt azért csinálják hogy a körülöttök lévő összes férfinak felálljon a cerka?

Figyelt kérdés
Ma is ment előttem egy csaj miniszoknyában és inkább megelőztem, nehogy feláljon a szerszámom. ezek direkt emiatt öltöznek így?
2022. jún. 23. 13:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%

Tudod, mit mondanának, ha megkérdeznéd őket?

"Á, dehogy, csak magamnak akarok tetszeni."

Aha, magának akar tetszeni. Te meg próbálj komoly maradni egy ilyen válasz után. :-)))))))

2022. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%
Azért, igen. Folyamatosan hergelnek minket. Ki akarják provokálni a nemi háborút, pedig tudhatnák, hogy azt nem nyerhetik meg.
2022. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Metionin ***** válasza:
96%
Kérdés, hogy mi a direkt szexis. Ha nyáron 35 fokban valaki miniszoknyát vesz fel, valószínűleg egyszerűen melege van. De vannak ruhadarabok, illetve több ruhadarab együtt, amit nem titkoltan ilyesféle céllal vesznek fel egyes nők, pl. a tipikus extramini tapadós partyruhák tűsarkúval. Ne keverjük ezeket egy sima nyári ruhával pls.
2022. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

3

van rövidnadrág is, nem kell miniszoknya... vagy alá vegyen fel valamit amiből nem lógnak ki az ajkai

2022. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Tehát akkor neked öltözzön fel? Egód a Holdig ér.
2022. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Szoknyában, shortban nyáron azért vagyunk, mert megdöglünk a melegben. Sajnos mi nem dobhatjuk le a pólót, mint ti ffiak, és ott az a qva melltartó is, még egy rétegnek. :'(
2022. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Metionin ***** válasza:
89%

Az ajkai???? Azt hiszem, nem ugyanazt értjük miniszoknya alatt. Az a ruhadarab, ami alól bugyi nélkül a nemi szerve kilátszik, valószínűleg nem sima miniszoknya, hanem szex kellék.

Ez miniszoknya utcára:

[link]


Ez meg...hát, nem utcára:

[link]

2022. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem, azért mert melegük van.

Meglepő módon nem a farkatok körül forog a világ.

2022. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szoktam így öltözni. De tudom jól, hogy akik így öltöznek, azt azért teszik mert nekik ez tetszik és kész.

Pl. Az egyik barátnőm mikor átjött hozzám múltkor "házibuliba", ahol csak 4-en voltunk lányok, akkor is miniszoknyába jött. Biztos azért hogy rágerjedjen a többi lány nem? :D Ja Vagy talán azért mert neki ez tesztszik?

2022. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Én azért veszek fel szoknyát mert melegem van vagy ahhoz van kedvem, nem azért hogy random Jóskáknak felálljon rám…😅
2022. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!