Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Németországban mért barátságos...

Németországban mért barátságossabbak az emberek, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Itthon ciki boldgonak lenni, a mentálihigiéné is ciki. Alaptartozék a családban az iszákos közeli rokon, a fiataloknak a szociális fóbia.
2022. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert itt "nem illik" savanyú képpel mászkálni mások elött (ha bajod, problémád van, az magánügy, nem tartozik idegenekre), nem illik udvariatlannak lenni, nem illik más napját elrontani azzal, hogy morogsz meg braátságtalan vagy, emellett itt tudják azt, hogy ha barátságod, udvarias, mosolygós vagy másokkal szemben, akkor azt kapod vissza is, így mindenkinek jobb lesz a hangulata.

Magyarországon meg mindenki úgy néz a másikra, minta éppen megölte volna valakijét az illetö, mogorvák, barátságtalanok, bunkók, udvariatlanok másokkal, és meglepödnek, amikor ott is azt kapják vissza másoktól.

2022. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is! Itt olyan, mint ha mindenki depressziós lenne.
2022. jún. 23. 14:34
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

MO nem olyan mintha depis lenne hanem konkrétan az. Élvezik ha a másiknak ártanak. Kikérik maguknak ha velük ugyan azt teszik. Kinek nagyobb a f.... játékot játszák folyamatosan.

Morális válság van. Ez jön a TV ből ez a minta...

2022. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha teli lennél adósággal szar fizetésért, betegséggel te se vigyorognál. Lehet jönni h lehet kimenni több pénzért stb csak van akit pl. Betegség tart vissza stb
2022. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem az ország, az emberek ilynek. Rengeteg magyar van, aki annak ellenére, hogy itt él, ugyanolyan. Ezért nem is nagyon keresem a magyar társaságokat. MInden népnek megvan a sajátos negatívuma, de a magyarok irigykedése és ha nekem nem jó, neki sem lehet mentalitása, a rántsuk magunkkal mert ő sem jobb nálam, azt nem szeretem. De a németek egy része meg eredendően lusta, el vannak kényelmesedve nagyon sokan. Sok fiatal lány nő van például, aki felcsináltatja magát, aztán gyerektartásból éldegél egyedülállóként egész életében. De vehetném példának az egy évet dolgozókat is. Egy évet dolgozik, aztán elmegy egy év munkanélkülire.
2022. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

5-ös: látom, nem megy a szövegértelmezés!

Itt is rengeteg egyszerü embernek sok adósága van, munkanélküli, beteg és még sem jár apagyilkos tekintettel az utcán, mert egyszerüen ez nem tartozik másokra, itt illik tekintettel lenni a többiekre, és normálisan, udvariasan, barátságosan viselkedni.

Ne a hülye propagandákból tájékozódj, itt sem milliomos a többség, nincs több pénze arányban, mint MO-on az embereknek, csak itt nem dicsöség, ha valaki sokat tud panaszkodni meg nyafogni!

2022. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

"Sok fiatal lány nő van például, aki felcsináltatja magát, aztán gyerektartásból éldegél egyedülállóként egész életében."

Ennyire ostoba vagy ennyire tákékozatlan nem lehetsz!

Egy terhességet-szülést-18 év gyereknevelést havi 10-20ezer Ft-ért senki nek vállal, meg ennyiböl senki nem él meg!

Ez tipikusan oplyan ember megnyilvánulása, akinek semmi, de semmi fogalma sincs sem egy gyerek felnevelési költségeiröl (most a napi 24 órás stresszröl és elfoglaltságról nem is szólva), sem a gyerektartás megszokott összegéröl!

2022. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Egyebkent itthon menő hisztizni azon hogy mindenki depis, de amugy tokre nincs igy.

4 kontinensen eltem, tobb mint 60 orszagban jartam, es nem depisebbek az emberek mint mashol.


Kelet nemetorszagban jartal mar kerdezo? Keves olyan bunko, mogorva, zebranalmegnemallo, onzo nepseg van mint a keletnémetek. Jarj kicsit mas orszagok szurkebb reszein, es ahhoz hasonlitsd.

2022. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

7-es ! Nem tudom melyikünk értetlen...


Pl. én ezt magamról írtam, mert magyar vagyok. Minek örülnék mikor szar az életem? Mellesleg én nem támadtam senkit szóval a tipikus magyar mentalitás, agresszió amiről szó van épp rád igaz... Grat

2022. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!