Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy biztonsági őr szinte...

Ha egy biztonsági őr szinte minden nőre nyomul, az mennyire kínos?

Figyelt kérdés

Elég sokat járok egy szolgáltatóhoz a munkám miatt. Nemrég új biztonsági őr lett, aki osztja a sorszámot. Tegnap előttem állt két fiatal nő. Hallom kérdezi tőlük van-e barátjuk. Mondták nincs. Az őr erre azt mondja, hogy akkor kezet foghatnak mert neki sincs senkije és érdeklődött, hogy bírják a nők az egyedüllétet. Én következtem. Elkezdett jópofáskodni, hogy "Ugye te már voltál itt? Nagyon csinos vagy ma is, minden rendben veled?" Mondom köszönöm igen. Elkezdi, hogy meglepő az, hogy megdicsért engem? Mondom neki, most erre mit mondjak, nem ismerjük egymást. Majd nevetve mondja, hogy de még ismerkedhetünk. Mondtam neki, nem szeretnék ismerkedni, van párom.

Aztán bent egy másik ügyféllel beszélgetett, aki azt magyarázta neki, hogy elvált. A férfi meg sajnálkozott, hogy valóban rossz az egyedüllét.

Egyik barátnőm szintén ugyanezt tapasztalta vele. Őt is dicsérgette. Meg mondta neki, büszke lehet magára, hogy ilyen csinos.


Az itteni válaszolóknak ez bejön egyébként?



2022. jún. 24. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon egyszerű: tegyél panaszt a cégnél, hogy túl bizalmas/nyomulós a biztonsági őr. Ki talán nem rúgják, de azért szólnak neki, hogy vegyen vissza.
2022. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Istenem segíts!

Ha van rajta sapka az a bajod, ha nincs az a bajod...

Békétlen egy fajta lehetsz!

Nincs ebben semmi tolakodás, csak megpróbált EMBERI lenni!

El vagy szokva ettől, anyóka?!

(Én sem szeretem a kigyúrt agresszív biztonságiakat - pont ezért emelek szót végre egy normális ember mellett!)

2022. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Ja csak ember próbált lenni.

Oké. Szerintem még randira hívja... Ja és ez munkahely..

2022. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kívülállóként, férfi szemmel kínos. Ha én ezt csinálnám úgy érezném magam mint aki másokat zaklat, nem hogy megjegyzéseket nem tennék más kinézetére, de biztos nem kérdeznék meg egy idegen nőt, hogy kapcsolatban van-e.

Ugyanakkor munkahelyen azt látom, hogy a nő kollégák élvezik ezt, nevetgélnek, van akit fogdosnak is pedig párja, gyerekei vannak... de nálunk van aki annyira kanos hogy egy 60-as nőnek is folyton kétértelmű megjegyzéseket tett.

2022. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es az a baj ezzel, hogy a biztonsagi or bacsi discoba kepzelte magat es nem vette tudomasul, hogy a munkahelyen van.


Nyilvan magamyosnak erezte magat csak nem ez a modja hogy ugyfeleknel nyomul ugy hogy az a szerencsetlen ugyfel minel elobb intezni akarja az ugyeit es mar menni is. Chat oldalnak hasznalta a munkahelyet es burkoltan Love box-nak is.


Ez a fajta gerila marketinges nyomulas zaklatas erzetu.

Munkahelyi etikett mindenhol van.

Nyilvan nem az a dolga hogy csevegjen mert elvonja a figyelmet a munkajarol es csak egy pillanat es mar a reakcio ideje is lassabb lesz.

Nyilvan munkahelyeken is ismerkedett mar ossze ugyfel es ott dolgozo, de fenyevekkel sem így, ahogy ez az uriember csinalja. Az ilyen ismeretsegek spontan es nem tolakodo modon tortenik.

2022. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
* maganyosnak erezte magat
2022. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Van akit fogdosnak is..


Gartulalok..

2022. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem az volt a furcsa, hogy minden nőre nyomult, aki a közelében volt. Oké elhiszem ha valaki megtetszik neki,akkor próbálkozik. Na de mindenki tetszik neki?

Nem gondolom, hogy egy biztonsági őrnek meg kéne dicsérnie mindenkit és meg kéne kérdeznie hogy ismerkedünk-e. Ez így sok szerintem is. Látom a többséggel egy véleményen vagyok.


Sajnos volt ilyen ügyféllel is dolgom, aki volt bent nálunk, majd felhívott telefonon azzal a szöveggel, "hogy elfelejtettem mondani valamit. Azt hogy nagyon jól állt az a szoknya. Egyébként férjnél vagy?" Neki mondjuk felesége volt.

Egyébként teljesen átlagosan nézek ki. Nincs nagy mellem. Nem rakok ki semmit. Oké nyáron szoknyában járok,de gondolom az nem tilos.

2022. jún. 24. 16:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Totál gáz, a hivatali jogkörén túlmegy.
2022. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A kurvát pénzes Palik fogdossak.

A riherihongyot aki még ráér

2022. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!