Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiakat nem zavarja, hogy...

A férfiakat nem zavarja, hogy kvázi ösztönlénynek vannak titulálva?

Figyelt kérdés

Ha szexuális zaklatás/nemi erőszak történik és van erről egy cikk mindig megjelenik a komment, hogy a nő hibája, mert hát a férfiak már csak ilyenek, nem tudnak uralkodni magukon. És ezeknek a kommenteknel a különböző variációi.

Vagy most egy helyi csoportban megjelent a téma arról, hogy egyre több helyen fordul elő az, hogy egy férfi megáll, előkapja, csurizik egyet, holott amúgy van ezer nyilvános budi a városban, nagyobb része ingyenes. Erre kommentekben megjelenik az a szemlélet, hogy "ez miért baj, a kutyák is az utcán hugyoznak?". És ez így full komolyan, nem irónia, nem vicc, nem sértés.


2022. jún. 25. 08:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem érdekel, hogy ki minek titulál. Attól még nem vagyok az. Aki pedig általánosít az hibázik.
2022. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok változtatni rajta. Ha a viselkedésemmel rácáfolok, akkor azt mondják, hogy csak megjátszom magam. Ha hibát követek el, akkor azt mondják, ők mindig is tudták, hogy ilyen vagyok.
2022. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem, mert ösztönlánykel csak a Gyakorin titulálnak, de az itteniek véleménye meg semmit nem jelent.
2022. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Volt már itt egy kommentfolyam, amiben egyenesen kikérték maguknak, hogy ők igenis ösztönlények, nekik csak dugásra kellenek a nők. És amikor el lett nekik magyarázva, hogy a nőknek viszont nem kell egy parazita, aki csak eszik-szarik-b.szik, akkor ment a sértődés. Ez van.
2022. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
Engem sem zavar. Mi férfiak úgyis tudjuk, hogy milyenek vagyunk.
2022. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
23%

Minden pasival összejönni, megcsalni és elhagyni nem ösztönlényi viselkedés, hanem a patriarchátus által elnyomott nő felszabadulása és önmaga felfedezése.

Hűségesnek maradni a barátnőhöz és dolgozni a kapcsolatért nem erény, hanem ösztönlényi viselkedes, mert a férfi csak fél, hogy nem lesz kivel szexelni és házimunkát végeztetni. Akkor is, ha amúgy hónapok óta nincs szex és a barátnő nem hajlandó felemelni a fenekét a kanapéról, ha házimunkáról van szó. Ez még igazságos is, mert a férfinak bűnhődnie kell azért, ahogy az ősei bántak a nőkkel.

2022. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%

7.-re.


"Chihológusi" büfé papíros helyett, keress rendes elmeorvost, és szedd a gyógyszert!

2022. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, átment e, hogy a hetes komment irónia volt.
2022. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
31%

A 6os típusú nem férfi a szemembe,hanem patkány.


Amúgy hol van még ingyenes nyilvános wc manapság? Max plazaba láttam ilyet.

2022. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb ösztönlény a szememben az, aki általánosít.

Elég egyszerűnek kell lenni ahhoz, hogy ne vegyük észre, qrvára nem vagyunk egyformák.

Tegnap chateltem egy társkeresőn, adatlapom azt hiszem eléggé jól tükrözi a személyiségemet, erre köszönés, bemutatkozás nélkül közli a hölgyike:

"de remélem viselkedsz normálisan, vagy eltakarodhatsz anyádba."

2022. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!