Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeket miért utálják...

A melegeket miért utálják jobban mint a leszbikusokat? Miért nem tudják egyszerűen elfogadni őket?

Figyelt kérdés
Ehelyett az van a mai társadalomba, hogy az ilyenek rosszak. A barátok, a szülők elfordulnak tőle. Megbámulják őket. Pedig a világ szebb hely lenne ha nem lennének olyanok akik csak azért ártanak valakinek mert pl meleg. Ettől nem lesz se több, se kevesebb az ember. Ugyanolyan értékes.
2022. jún. 25. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Én cigányokat utálom nem a melegeket. Szerintem azzal hogy valaki nem árt senkinek.
2022. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert a férfiak jobban utálkoznak általában, mint a nők. A férfiak egy jelentős hányada szexinek tartja, ha nő-nővel smárol, szexel. Míg ugyanezt egy férfitól látja, az undorral tölti el. Plusz sokan a saját el nem fogadott melegségükkel küzdenek így, hogy homofóbok. Pl apám is ilyen: nőket lenéző, lecsúnyázó, öregező ember. Mikor a Szombat Esti Lázat néztük, egy nőt sem dicsért meg, de minden 2. pasira mondta, hogy "na, ez azért jó faszi! nem?" majd 2 nappal később már b*zizott össze-vissza és képtelennek érzi magát arra, hogy edukálja magát, hogy a transzok nem feltétlen melegek és a melegek nem transzok.

Eléggé kiidegel, mert bi vagyok és úgy vallom, hogy egy ember lehet jó és értékes szexuális és nemi beállítottságától függetlenül, ő meg megtud egy ilyet valakiről, máris esik egy hatalmasat a szemében. Tipikus konzervatív, aki szerint 25 éves korodig vagy fiatal, ha 30 éves korodig nem szülsz, degenerált vagy, fél, hogy legidősebb fia meleg, mert 28 évesen nem volt még barátnője.

Szerintem az elfogadáshoz még 20, de talán 50 év is kell itthon, de azon se csodálkoznék, ha sose valósulna meg. A magyar mentalitás valahogy nem szereti az átlagostól eltérő embereket.

2022. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

1.

A meleg cigányokkal hogy állsz?

2022. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Nekem egész addig nem volt bajom egyikkel se, míg nem kezdte a média és a filmipar agresszíven és erőszakosan ráerőltetni ezt a nagy elfogadásdit mindenkire. Nincs egy olyan film se, ma már sajnos mese is van, amiben ne lenne egy meleg/leszbikus pár.


Eddig is voltak, ezután is lesznek ilyen emberek. Pont. Ennyit erről. De amit mostanában csinálnak, az már átlépi azt a bizonyos határt.


Ma már félve merem felvenni a szivárvány színű ruhámat, nehogy ferde szemmel nézzenek rám emiatt. Miért is? Csak mert a degenerált agresszív kampány miatt most már ennek is más jelentése van?


Meg mi az hogy, ma már tök normális, hogy egy személy lehet semleges, tehát se nem nő, se nem férfi.


Nagyon kifordult a világ magából. Egyre betegebb ez a társadalom.

2022. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

Én már annak is örülök ha nem állnak mögém!

Meg amúgy is jön a globális felmelegedés! 😀

2022. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
3as! Ez beugratós kérdés! 😅
2022. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, de én mint hetero pasi a leszbikusokat cukinak tartom, meg kicsit izgató is, míg 2 pasi nem.
2022. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom hogy miért a mániája sokaknak hogy a leszbikusok jobban el vannak fogadva.... Ugyanúgy érik őket is támadások fizikailag is és verbálisan is. Az hogy sok pasi kiveri rájuk nem elfogadás, sőt, sokakat még direkt zaklatnak is szexuálisan. (külön jelenség a rape her straight)


Lehet ám úgy is beszélni a meleg férfiak sérelmeiről hogy nem söpröd a szőnyeg alá a leszbikusok sérelmeit.....


Amúgy meg na miért nem fogadják el őket? Amiért nem fogadnak el millió más kisebbségi csoportot sem; bigottságból.

2022. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Azért kedvelik jobban a leszbikus nőket, mert a flepnisek tudják otthon verni a farkukat rájuk. Nekik szexi elképzelni két nőt az ágyban, két férfi meg már undorító számukra, azonosítják őket az AIDS-el, pedofíliával stb.

Az elfogadás részével az a tapasztalatom, hogy nem igen fogadják el a leszbikusokat sem, olyan értelemben, hogy ténylegesen létezik ilyesmi. Rengetegszer megkaptam már, hogy "majd én megváltoztatlak". Amikor a párommal voltam, elmentünk szórakozni, akkor mindig betaláltak olyannal, hogy hármas érdekelne-e minket. Megmondtuk, hogy nem köszönjük, leszbikusok vagyunk. A válasz az volt, hogy olyan nincs, nem létezik olyan, hogy egy nő ne szeretné, ne vágyna férfiakra, csak kell valaki aki jól megb@sz és meglátjuk, hogy máris elmúlik a leszbikusság. És ez nem egyszeri eset volt.

2022. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
9. Ez Magyarország fogadd el, exemnek oldalt fel volt nyírva a haja és már ezért tudod hányan betaláltak? :)
2022. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!