Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van manapság ennyi...

Miért van manapság ennyi gonosz,rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés

Manapság azt látom és tapasztalom,hogy egyre gonoszabbak, rosszindulatúbbak egymással az emberek. Konkrétan nekem már az fura,ha valaki kedves velem, nem az ha valaki bunkó. Például itt gyakorin is azt látom,ha akár én akár bárki más kiír egy kérdést teljesen mindegy, hogy milyen témában akad 1 vagy több olyan válasz a válaszadók között akik sértegetik a kérdezőt, de ugyan ezt tapasztalom az életbe is.

Hová fog ez fajulni?



2022. jún. 26. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Én nem vagyok rosszindulatú, csak kekeckedni szoktam.
2022. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is voltak. Csak nem volt ilyen látványos mindenki számára, a közösségi és egyéb oldalak előtt.
2022. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Mindig is voltak gonoszak. Ahogy vannak jók is. Én a való életben amúgy javulást látok, relatív segítőkészek az emberek, persze nem mindegy milyen hangnemmel indítasz feléjük.


Az internet meg...


Kezdjük ott, hogy internetes oldalakon, lásd itt alapvetően nem a legsikeresebb példányok vannak, tele frusztráltsággal, gy nyilván itt vezetik le.


Azt is nézzük, hogy az internet is olyan mint tömegben vagy autóban ülve az arctalanság. Beszélhetsz úgy ahogy akarsz, lehetsz olyan amilyen akarsz, mert tudod, hogy nem üt vissza rád.

2022. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is több ilyen ember van, és kövezzetek meg, de szerintem ez a magyar politikai elitnek köszönhető és a kormány agyatlan propagandájának. Ők voltak azok, akik kidolgozták és meghonosították itthon a cinikus viselkedés mintapéldáját, mindennemű felelősségvállalás eltörlését, a vitakultúra felszámolását és polgárt polgár ellen uszítanak minden egyes alkalommal, ha nyilatkoznak valahol és kinyitják a szájukat. Màr több mint 10 éve ebben a mocsokban, morális és etikai fertőben van az ország, ez pedig az emberek lelkiállapotát is gyökeresen megváltoztatta. Nem azt mondom, hogy régen minden jobb volt, de hogy ami most van, az nem jó, az is biztos.
2022. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Crisopher ***** válasza:
90%
Szerintem is a politika változtatta meg ennyire az embereket. Egyre inkább züllik le az ország morálisan és válik egy fertővé, ezért menekül el innen nagyon sok ember a morálisan még helyes értékrendet képviselő országokba. Orbán az egész országot a saját erkölcsi szintjére akarja levinni
2022. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
A zemberek Mo.-n ezt szeretik, élvezik, ezt akarják a jövőben is folytatni, hála annak is, hogy ennek van egy pár igencsak nagy hangot adó megmondó embere, akik szeretik a zembereket erre a pályára hangolni, úgyhogy ennek Mo.-n nem lesz vége.
2022. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Nincs több rosszindulatú ember mint régen, csak az internet világában gyakoribbnak tűnik. Az is lehet hogy te váltod ki ezt az emberekből vagy rossz környéken mozogsz.
2022. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!