Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kelet-Ázsiában milyen az...

Kelet-Ázsiában milyen az emberek viszonya egymassal?

Figyelt kérdés
Nekünk európaiaknak minden ázsiai kínai,de ők hogyan látják egymást?Mit gondolnak egymásról?Szeretik egymást vagy utálják,jobban mint az európaiakat,amerikaiakat?

2022. jún. 26. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
~3 milliárd emberről beszélünk. Általánosságban elmondható az emberek Földön csak a szomszédjaikat nem kedvelik - a szomszéd szoba, lakás, ház, utca, ország.
2022. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A japán-kínai viszony nem túl jó, történelmi okokból (a két Koreáról már nem is szólva). Budapesten direkt megfigyeltem, hogy idegen ázsiaiak hogyan viszonyulnak egymáshoz. Nos, sehogy. Teljesen közömbösek, egymásra sem néznek. Viszont ha 2 japán találkozik a Belvárosban, szívélyesen üdvözlik egymást és beszélgetni kezdenek. Többször is láttam már ilyet. Végül is tényleg kicsi rá az esély, hogy 2 japán turista pont Budapesten fusson össze. :)
2022. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, mint a magyaroké...
2022. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3

Megjött a "minden jobb látatlanban is, mint bármi, ami magyar" komment.

2022. jún. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!