Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember szokta azt...

Milyen ember szokta azt "tesztelgetni" hogy az ismerősei hogy reagálnának ha egyszer csak nem írna nekik vissza, nem keresné őket?

Figyelt kérdés
milyen tulajdonságokkal látnátok el egy ilyen embert. sztem nem normális

2022. jún. 26. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ilyenkor arra kíváncsi az illető, hogy kinek tűnne fel, ha "eltűnne a netről".


Bár, ha valaki ezt rendszeresen csinálja, akkor az elég fura.

2022. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem rendszeres
2022. jún. 26. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Miért ne lenne normális dolog?


Akármilyen személy lehet ilyen. Nem kell ehhez zakkantnak lenni. Csak egy teszt.

Vagy mit értesz ,,nem normális" alatt?:D

2022. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért nem kérdezi meg akkor nyíltan? ezt én olyan sunyi dolognak tartom. játszmázás.
2022. jún. 26. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Juj, de sunyi.

Mert ha megkérdezi az mennyire lesz őszinte válasz?


Most miért ne csinálhatná ezt?

Nem tűnt fel neked hogy valaki eltűnt egy időre és most bevágtad a durcit és várod a megerősítést hogy márpedig te tökéletes vagy és a másik a hülye, zakkant, pszichopata, elmebeteg

2022. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog. Magukra hagyott emberek szoktak ilyet csinálni a ghostingoló segfejekkel.
2022. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam ilyet pár éve, meg is szakadt a kapcsolat, nem keresett az illető 😂
2022. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!