Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ilyen Disneyre, Netflixre...

Aki ilyen Disneyre, Netflixre előfizet annak mikor van ideje nézni a munka, házimunka és egyéb teendők mellet?

Figyelt kérdés
Én anno regisztráltam HBO Go de eg hónap múlva lemondtam mert egyszerűen nem volt időm nézni és brutális mennyi minden van ott fent ha meg akarnák nézni mindent ami érdekel hát kb munkanélkülinek kellene lennem akinek otthon van személyzete is
2022. jún. 26. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Lehet az illető munkanélküli. Vagy sokszor beteg. Vagy vállalkozó. Vagy nyugdíjas.
2022. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egész család nézi, általában késő este/hétvégén. (Netflixről van szó.)
2022. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De én nem rájuk gondoltam hanem akik dolgoznak, mellette házimunka, esetleg gyereknevelés. Nekik mikor van idejük nézni azt a rengeteg tartalmat? Főleg aki egyszerre többre is előfizet.


Vagy én csináltam rosszul valamit hogy nem jutott erre időm?

2022. jún. 26. 23:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is dolgozunk... és, mint mondtam: késő este és hétvégén nézzük.
2022. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Késő este, valamint tömegközlekedésen. Kétszer fél órát utazom naponta vonattal, valamivel el kell tölteni az időt.
2022. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Akkor, amikor időt szakít rá.


Tudod, egy nap 24 órából áll. Abból 8 óra megy el alvásra, és 8 óra munkára. Marad munkanapokon 8, más napokon 16 óra. Ha mondjuk napi 5 órát elvesz a házimunka, akkor van hétköznapokon 3, hétvégenként 11 óra szabadidőd.

Ez egy hét alatt 37 óra. Ha megfelezzük, mert mondjuk tegyük fel, hogy túl optimistán számoltam, ez akkor is ~18 óra. Innentől kezdve nem értem a méltatlankodásodat. Ha neked nincs naponta, de még hétvégente sem egy-két szabad órád, akkor valamit az életedben nagyon rosszul csinálsz. Vagy rosszul szervezed, vagy ha már családos vagy, akkor az a család diszfunkcionális.

Továbbá hadd oszlassak el egy félreértést: nem kötelező ám mindent megnézni! A Netflix (HBO May, Disney Plus, Filmbox Live, stb.) lényege nem az, hogy kötelezően végig kelljen nézned mindent, ha tetszik, ha nem. Hanem az, hogy van egy rakás film, igen, kb. annyi, hogy normális körülmények között nem is tudnád végignézni az összeset, abból viszont mindenki kiválaszthatja a neki tetsző filmeket, sorozatokat. Ha neked ez nem ér meg napi szintre lebontva kb. 100 forintot, akkor ne fizess elő rá.

2022. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Felgyorsítom a lejátszást. Netflixen másfélszeresre, Youtube-on kétszeresre. Így spórolok időt. HBO-n ilyet nem lehet, azt le is mondtam. Lehet, fura vagyok, de már nincs türelmem normál sebességgel nézni semmit.
2022. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Neked nincs szabad napod, vagy mi...?
2022. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokkal kevesebb filmet és sorozatot tudok nézni, mint pl. egyetemista koromban, de azért napi 1-2 órám mindig van még hétköznap is. De tényleg jó lenne, ha 48 órából állna egy nap.
2022. jún. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Házimunka? Azt meg minek mindennap? Melóból hazaérek, nézem is a sorozatot.
2022. jún. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!