Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen hír jött velem...

Egy ilyen hír jött velem szembe, hogy Horváth Grétának striás a hasa. De ki a jó Isten az a Horváth Gréta, és ki kíváncsi a hasára?

Figyelt kérdés

Próbáltam ráguglizni, de egyszerűen semmit nem találok, csak még több hírt róla. Pl. hogy horgászni tanítja a párja.

De ki ő? Minden szarkazmus nélkül kérdezem.


2022. jún. 26. 23:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
És miért kellett erről kérdést kiírni?
2022. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És miért kell kommentelni, ha nem érdekel?
2022. jún. 26. 23:29
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
Te nem ismered a Horváth Grétit? :o
2022. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs ki ő.

Általában beírok egy nevet a google-ba, első három találat az adott ember wikipediája, és akkor megtudhattam volna, hogy Horvát Gréti egy egyetemi docens, esetleg egy villamosnérnök, közgazdász vagy újságíró, egy színész aki az szfe-n végzett, de igazából csak azt tudtam meg, hogy megmutatta új párját, és hogy meztelenül pózol a kádban.

DE KI Ő? EZ ITT A KÉRDÉS. KI HORVÁTH GRÉTI, HOGY NEKEM TUDNOM KELL RÓLA, HOGY STRIÁS A HASA???

2022. jún. 26. 23:36
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Ki nem sz@rja le, hogy Horváth Grétának milyen a hasa?
2022. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

1. Ha beírod a keresőbe kiadja egyből, hogy ki ő.

2. Irígy vagy, hogy te nem vagy ismert.

3. Ez egy provokáció. Attól, hogy te nem ismersz valakit/nem hallottál róla, nem azt jelenti hogy ő kevésbé lenne ismert, vagy ő egy senki lenne és akkor értetlenkedünk, hogy miért írnak róla.

Épp ember nem foglalkozik ilyenekkel, ha nem tudom ki az továbbgörgetek.

2022. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

1. Pont ez az, hogy nem adja ki. Ki ő, írd már le.

2. Én soha nem is akartam ismert lenni, maximum gazdag :D De azt is ismeretség nélkül. Amúgy ő ismert? De ki ő? Egy autóversenyző?

3. Látom te rajongó vagy, ezért kérlek áruld el, hogy ki ő? ÉRTSD MÁR MEG, hogy komolyan nem provokáció, hanem EGYSZERŰEN NEM LÁTOM, NEM TALÁLOM, hogy ki az a Horváth Gréti. Miért érdekeljen engem, HOGY HORVÁTH GRÉTINEK STRIÁS A HASA???????????

2022. jún. 27. 00:34
 8/26 anonim válasza:
30%
Médiában mindig arra van kereslet, akivel sokan tudnak hasonulni. A tirpák, nagypofájú nő, aki büfög, fingik, meg belelógatja a striás belét a kamerába, majd annyit mond, "hogy ettől még én egy igazi nő vagyok" nagyon menő archetípus most.
2022. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

#7:

Nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy mi a francnak kellett erről ide a Gy.k.-ra kérdést kiírnod, ha ennyire nem érdekel? És jó lenne, ha nem üvöltöznél, mert nem vagyunk süketek.

2022. jún. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Manapság divat és menő tájékozatlannak lenni. Attól, hogy valaki nem burokban él és tudja ki a fent megnevezett személy, még nem lesz rajongó. Elhiszem, hogy neked egyszerűbb lenne a wikipédián előre összeszedett infókat elolvasni, amivel más dolgozott, de aki azt megírja, annak is ugyanazok a források állnak rendelkezése, mint neked, csak hát igen, a lustaság az, amiben különböztök
2022. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!